PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813000}

The Protector

Hakan: Muhafiz
6,4 2 300
ocen
6,4 10 1 2300
The Protector
powrót do forum serialu The Protector

Od wczoraj na Netflix

ocenił(a) serial na 7

Od wczoraj na Netflix. Jakieś pierwsze wrażenia? Warto? Czy strata czasu?

użytkownik usunięty
arabel

Obejrzałam dwa pierwsze odcinki i jak narazie pozytywne wrażenie, z racji tego że jet dosyc klimatyczny. To mój pierwszy kontakt z tureckim serialem w ogóle, wiec wiecej napisze jeśli dotrwam do konca całości.

ocenił(a) serial na 7

To też mu dam szansę. Trailer jest całkiem ok. Dzięki za odpowiedź :)

użytkownik usunięty
arabel

Niestety nie udało się i odpuszczam sobie na 5 odcinku.
Określiłabym go jako turecki harlequin w bollywoodzkim stylu - lekki i lekko nielogiczny, ale za to przystojnymi aktorami i blichtrem wyższych sfer.

arabel

Obejrzałem cały sezon i czekam na kolejny jak dla mnie na prawdę jeden z fajniejszysz seriali 10/10

ocenił(a) serial na 2
NeXtBoLt

A oglądałeś coś poza M jak miłość? :D :D

ocenił(a) serial na 7
arabel

Zależy co kto lubi, jak dla mnie lekki i przyjemny, pochłonęłam od razu, choć nie ma tu tyle fantastyki, jak dla mnie na plus :) I zawsze dobrze zobaczyć Cagataya po takiej przerwie :)

kiea

To jest taki sam poziom, co Iron Fist (który, przyznam bez bicia, mimo paru głupotek mi się podobał), czy znacznie gorszy?

czlowiekfrank

Wg mnie "Iron fist" jest dużo gorszy. Irytował mnie w Ironie główny bohater, tu jest wszystko na miejscu. Nie jest to serial wybitny, ale spokojnie da się obejrzeć bez większych zgrzytów.

madjoke

W Iron Fiście najbardziej podobały mi się mroczny klimat i muzyka. Mimo głównego bohatera, chaotycznych scen walki i biednego pokazywania Kun Lun serial się naprawdę fajnie ogląda. Trochę mi przypominał Wielką drakę w chińskiej dzielnicy, Mortal Kombat, czy Power Rangers, ale z elementami realizmu. Mi tam się podobało, na pewno dużo dużo lepsze od tych Arrowów, Flashów i Supergirlów :D

czlowiekfrank

No lepsze od tych co wymieniłeś...ale w sumie, sam nie wiem. Po Daredevilu i Punisherze, Iron fist to był koszmar...

madjoke

Pierwszy sezon jeszcze był spoko, ale fakt, w drugim to już się działy takie idiotyzmy, że szkoda gadać :D

ocenił(a) serial na 3
czlowiekfrank

Jak dla mnie zdecydowanie gorszy niż Iron Fist, a sam IF przecież jest mocno odległy od wybitnego. Zaczyna się całkiem w porządku, dodatkowym plusem jest egzotyczna kultura, ale im dalej tym gorzej, zmęczyłam go tylko dlatego, że nie lubię przerywać jak już coś zacznę. Masa bzdur i nielogiczności, a sama fabuła mocno słaba, wtórna i bardzo przewidywalna.

arabel

Jestem zdziwiony poziomem aktorstwa. Byłem bardzo sceptyczny, ale jak na razie lepszy niż Dare Devil

ocenił(a) serial na 7
Arnaud_Amaury

Całkiem ok. Nic wybitnego ale obejrzeć można.

arabel

Warto jak nie ma nic innego. Zaczynam 4 sezon i cały czas chce wiedzieć co będzie dalej. Tak poza tym jak ktoś napisał serial jest lekko nielogiczny. Aż pomyślałem sobie że to nie możliwe żeby spadkobiercy Imperium Osmańskiego byli takimi idiotami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones