PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813000}

The Protector

Hakan: Muhafiz
6,4 2 300
ocen
6,4 10 1 2300
The Protector
powrót do forum serialu The Protector

Wielkie rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 3

Spory potencjał rozmieniony na drobne. Dobry pomysł i fabuła, ale zamiast być nasączanym adrenaliną i zaciekawieniem co dalej widz jest denerwowany irracjonalnymi zrachowaniami bohaterów, a w szczególności szurniętej tytułowej postaci. W efekcie nie czuje się do niego jakiegoś wsparcia, troski czy obaw o bezpieczeństwo tylko rozdrażnienie jego arogancją, zarozumialstwem i zwykłą głupotą. Cztery sezony to zdecydowanie za dużo jak na moje nerwy. Po wyciśnięciu tych bezsensownych animozji między członkami tzw. drużyny wystarczyły by dwa. W efekcie serial raczej z tych męczących. Ciągłe powielanie sytuacji w których bohaterowie wpadają na przemian w łapy przeciwników, dziwne relacje, ciągłe szantaże, typu taj mi to bo jak nie to ja ci to, są naprawdę nużące.

percas

Moze nie byloby tak zle jakby z tego nie zrobili tak długiego serialu. Wszystko by sie zmiesciło w max 2 sezonach po 8 odcinkow a nie 4 sezony. Momentami jakbym niewolnice Izaure ogladal albo inne tego typu mydlo powidlo. Na poczatku dawalem 7 ale od 2 sezonu juz tylko 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones