PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809258}
6,7 12 120
ocen
6,7 10 1 12120
The Society
powrót do forum serialu The Society

W serialu mija pół roku

ocenił(a) serial na 7

I czy tylko ja mam wrażenie, że bohaterom nie rosną włosy

ocenił(a) serial na 4
solek6

No jest cos takiego jak fryzjer :)

ocenił(a) serial na 4
solek6

Chyba, że faktycznie nie żyją :)

solek6

Nie przyszło ci do głowy, że ludzie średnio raz w miesiącu chodzą do fryzjera oraz że wizyta u fryzjera nie jest fabularnie istotna i ją się w serialach pomija?

Podam ci przybliżoną liczbę wielosezonowych seriali, w których też bohaterom nie rosną włosy: 1 000 000.

ocenił(a) serial na 8
Sony_West

to chyba sami sobie te włosy obcinają, bo wszyscy poza nimi zniknęli z miasta ;)

solek6

...masz rację ,paznokcie też nie.

ocenił(a) serial na 6
solek6

to w ciągu 6 miesięcy dzieci się rodzą ? Hmm ciekawe....

ocenił(a) serial na 7
coolerss

Nie jest powiedziane, że zaszła w ciąże zaraz przed całą sytuacją. Mogła być już w 3cim miesiącu ciąży .....

ocenił(a) serial na 8
solek6

Mi przez pół roku też wiele nie urosną, serio. :D Poza tym mają nożyczki i myślę, że z podcięciem włosów sobie poradzą. :D

ocenił(a) serial na 8
solek6

Jak mieszkałem jeszcze kiedyś na wsi, nie chodziło się do fryzjera, a obcinalo się w domu. W czym problem żeby oni też tak robili? Co zapewne właśnie robią :)

ocenił(a) serial na 10
solek6

Coś takiego jak nożyczki nadal istnieje, a podciąć sobie włosy nie jest ciężko, serio.

ocenił(a) serial na 8
solek6

Ja też czekałam na moment aż pozarastają, generalnie przestaną ogarniać makijaż itd., ale chyba uznali, że skoro lekarka się nauczyła w miesiąc medycyny, to fryzjer w dwa dni się znajdzie ;)

ocenił(a) serial na 7
solek6

A ja właśnie miałem wrażenie, że Campbellowi i Jasonowi włosy urosły

ocenił(a) serial na 3
solek6

To takie nieprawdopodobne, że w ciągu tych 6 miesięcy regularnie się strzygli? Ludzie zniknęli a dzieciaki które zostały w magiczny sposób zapomniały jak korzysta się z nożyczek?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones