PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809258}
6,7 12 123
oceny
6,7 10 1 12123
The Society
powrót do forum serialu The Society

gniot na maxa

ocenił(a) serial na 3

cos w styli lost ale jakby nie mogli isc dalej do innego miatsa gniot jakich maly. Szkoda czasu nie warto ogladac

devill79

Gniot to Twoja inteligencja, jak mają iść dalej do innego miasta, gdy wokół jest sam gęsty las, a próba przemierzenia go skończyła się śmiercią dziewczyny?

ocenił(a) serial na 3
Auroraa14

ta ta no to mogli isc w druga strone co gestego lasu nie przejdziesz ? gniot jak nie wiem

devill79

Wysłali drona i naokoło nie było nic prócz lasu. Ogarnij się.

ocenił(a) serial na 3
Auroraa14

Ta oczywiscie zbudowali dla nich to miasto sztuczne i nie mogli isc. spokojnie by doszli bez problemu. Gniot jak h....j ten film

ocenił(a) serial na 9
devill79

gościu, serio? wokół gęsty i niebezpieczny las i brak dróg. Sytuacja zarysowana dość jasno. Na pytania co to za miejsce, skąd i po co, odpowie dopiero kolejny sezon. Pierwszy słusznie skupił się zaprowadzeniu spokoju i organizacji w mieście. Gniot i płytki to ty jesteś, bo ojej mało akcji. Chcesz prostej akcji to transformersy oglądać, a nie krytykujesz coś czego zwyczajnie nie rozumiesz

ocenił(a) serial na 3
Sebastian2232

jak w przyszlym jak wiadome jest ze zbudowali to miasto dla experymentu zeby zobaczyc jak sie zachowaja. ii oczywiscie rodzice sie zgodzili zeby dzieci ginely, g....no jak nie wiem

devill79

Mam nadzieję że przez te 4 lata wyleczyłeś tą głupotę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones