PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=454147}
7,7 698
ocen
7,7 10 1 698
The Spectacular Spider Man
powrót do forum serialu The Spectacular Spider-Man
Kaem_fw

szkoda że się doczekaliśmy Ultimate...

ocenił(a) serial na 9
Joker960317

Nom, ja bym wolał 3 sezon spectaculara

Joker960317

E nie jest taki zły(nie oglądałem spectaculara(może 2 odcinki))

Joker960317

Ultimate niby też jest spoko, ale mi bardziej do gustu podpasował Spectacular. Mogliby go w sumie wyemitować w Polsce. Jak za granicą na Disney XD był puszczany to jest w sumie szansa na to, że u nas też się pojawi. A jak się pojawi i oglądalność będzie dobra, to może w Stanach się skapną, że warto wznowić serię. Ale no nwm. Sama Polska raczej by ich nie przekonała :D

ocenił(a) serial na 9
Kaem_fw

Przecież to najlepsza kreskówka o Pająku.

czuczulka

wedle uznania. Ja wolę Spider-Man The Animated Series z lat 90-tych. 5 sezonów prawdziwych emocji.

ocenił(a) serial na 9
Joker960317

No ja tam też mam do niej sentyment, ale panuje tam cenzura, brzydko narysowany chociażby Peter, Harry i ogólnie niektóre wątki były gorzej poruszane niż w komiksach.

czuczulka

Dziwisz się. To były lata 90-te. Każdy serial animowany musiał być cenzurowany. Przykładem Batman: Animated Series. Mimo wszystko jako dziecko łykało się to gumy turbo (przez przypadek).

ocenił(a) serial na 8
Joker960317

W Batmanie akurat się lali po gębach. W Spider-Man:TAS scen walki prawie za grosz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones