PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=454147}
7,7 698
ocen
7,7 10 1 698
The Spectacular Spider Man
powrót do forum serialu The Spectacular Spider-Man

calosc wymierzona w dzieciaki, spidey wyroznia sie wiekszym poczuciem humoru niz w wersji z '94, ale mimo wswzystko przyjemnie sie oglada.

ocenił(a) serial na 10
Gobblin

Wybacz ale nie mogę się z tobą zgodzić , fakt że Spidey jest dowcipniejszy wcale nie oznacza że serial jest przez to dziecinniejszy , a wręcz przeciwnie .

Spectacular Spider-Man jest tym czym serie o Pajęczaku zawsze być powinny , i jak dla mnie jest o dużo ciekawszy niż wypociny Sama Raimiego :)

marobot_2

tylko zobacz kiedy ja napisałem tego posta :) wtedy był raptem 1 odcinek tylko, więc skomentowałem go tylko na bazie tego odcinka. Natomiast przed chwilą obejrzałem 12 odcinek i uważam, że serial jest świetny, zwłaszcza znakomicie była pokazana walka Petera z symbiotem, te całe wspomnienia, piękna sprawa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Batik

dla chcącego nic trudnego ;)

Obie wersje są świetne - starsza wymierzona w dzieci lat 90 nowsza w dzieci współczesnych kreskówek. Sposób rysowania i dynamiki itd. widać różnice nie ulega wątpliwości.
Jednak ja cały czas boleję że nie kontynuowali serii szóstej eh...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones