PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 594
oceny
7,8 10 1 172594
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

Jak wyglądałyby relacje, między Carol, Beth i Darylem? Myślę, myślę i jakoś tego ne widzę.

W czwartym sezonie mogliśmy zauważyć, ze między nastoletnią blondynką, a kusznikiem jest
chemia. No i własnie... Wydaje mi się, że Beth - młoda, delikatna i wrażliwa - kompletnie nie
pasowała do roli partnerki Dixsona. Mężczyzna prędzej traktowałby ją, jako słąbą jednostkę, którą
należy chronić, bo sama sobie nie poradzi, aniżeli brałby ją na poważnie i traktował jako
młodocianą kochankę.

Znacznie inaczej ma się sytuacja z Carol! Ją i Daryla połączyły wspólne przejścia, wzajemna
pomoc, troska o siebie... Ponadto, mężczyzna zareagował bardzo nerwowo, dowiedziawszy się,
ze Rick wygnał Carol. To była prawdziwa relacja z prawdziwymi uczuciami! Do tego rozczuliła
mnie scena czułego uściusku pod koniec pierwszego odcinka piątego sezonu.

Do czego zmierzam - jakimi uczuciami Daryl mógł dażyć te dwie kobiety? Jakie są wasze
spostrzeżenia?

(Wiem, iż nie jesto to może zbyt ważny wątek, niemniej jednak nie daje mi on spokoju).

MAP_filmweb

"jakimi uczuciami Daryl mógł dażyć te dwie kobiety?"
Przyjacielskimi. Obie.

MAP_filmweb

Mi się wydaję, że między Darylem, a Beth coś będzie. Beth bardzo wydorośleje za parę odcinków ;)
Jeśli chodzi o Carol to... nie czytałeś/aś spoilerów na zagranicznych forach?

Vinter

Nie czytałam.

ocenił(a) serial na 8
Vinter

Podziel się?

ocenił(a) serial na 9
aleera89

Dołączam się do pytania :D

użytkownik usunięty
MAP_filmweb

Przecież Daryl to "starszy brat" Beth, a Carol to wieczne podchody.

ocenił(a) serial na 10

Bardzo możliwe, że twórcy pójdą w drugą stronę i zrobią Daryla gejem. To by było bardzo po amerykańsku. Ta ich poprawność polityczna...

ocenił(a) serial na 10
LiberianGirl

I razem z tym od razu będziesz miała laskę dla Rick'a (y)

ocenił(a) serial na 6

Wieczne odchody hehehe xD

ocenił(a) serial na 6
MAP_filmweb

Przecież Daryl jest homoseksualistą.

ocenił(a) serial na 8
MAP_filmweb

A idźcie wy w piz.du z tymi wątkami miłosnymi. Wystarczy, że Glen i Maggie przynudzają.

ocenił(a) serial na 7
Dallaz

Dobrze gada, polać mu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones