PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 594
oceny
7,8 10 1 172594
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

powrót beth

ocenił(a) serial na 10

czy beth umarła? bo podobno ma wrocic w nastepnym odcinku.
jest tez petycja ktora ma to przyspieszyc prosze podpisujcie i kazcie podpisywac znajomym! https://www.change.org/p/the-walking-dead-bring-beth-back/share?just_signed=true

chrobotek

Umarła i koniec kropka.
Petycji nie podpiszę.

ocenił(a) serial na 8
chrobotek

Ludzie, to jest serial, a nie koncert życzeń.

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 10
chrobotek

ogladalem kiedys film i w tym filmie byl ksiądz z rakiem mózgu i wielkim guzem i roztał postrzelony w oko!!! i przezyl bo mu kula walnela w guza i dzieki temu tez stracil raka. z beth mogloby byc podobnie

ocenił(a) serial na 10
chrobotek

genialne :D

chrobotek

To byłoby naciągane niczym cięciwa w kuszy Daryla...

ocenił(a) serial na 9
chrobotek

Jabłko Adama?

ocenił(a) serial na 9
chrobotek

Nigdy w życiu, jestem tak szczęśliwy że Beth umarła w końcu, nareszcie serial poszedł w dobrym kierunku i wybija nic nie znaczące postacie.

ocenił(a) serial na 8
chrobotek

O kurde paczaj ! http://nationalreport.net/amcs-walking-dead-agrees-bring-beth-greene-back-life/

ocenił(a) serial na 6
chrobotek

Beth to nie Kenny z South Parku. Nie usłyszymy tu: "OMG THEY KILLED BETHY! YOU BASTARDS!" Po czym zobaczymy ją całą i zdrową w kolejnym odcinku. Opamiętajcie się dzieci. To jest serial 18+ także idźcie na dobranockę, a Beth pozostawcie tam gdzie jej miejsce, czyli poza kadrem.

gosia84_2

Racja!

ocenił(a) serial na 8
chrobotek

Umarła (ja na wszelki wypadek zakładam, że wszyscy umrą ;) ) i raczej nie "wróci" bo dostała kulkę w głowę. Zresztą dla mnie serial się skończył na 1 odcinku 5 serii - wtedy wszystko miało jakiś sens a teraz wygląda na to, że zmierzają do nikąd...

chrobotek

Masz:
https://www.youtube.com/watch?v=TmbW_59_nK8
A teraz "Stop bitching about her death and move on".

ocenił(a) serial na 10
chrobotek

Z tego co juz kilka raz pisali sami twórcy serialu , Beth ma powrócić w drugiej części 5 serii , a wszystko miało być tylko snem Carol. Z reszta oni nawet na Twitterze pisali ze żałują tego ze ja usmiercili.

ocenił(a) serial na 5
Claudia_filmweb

Zamienianie wydarzeń w sen jest kiepskim zabiegiem świadczącym o tym, że kończą się pomysły. Znaczy nie wątpię, że są filmy, w których zastosowanie wybiegu w postaci "to był tylko sen" się sprawdza i pasuje, ale tutaj to by było po prostu żenujące. Skoro ubili Beth to niech mają odwagę pozostawić ją martwą. A jak już chcą bawić się w sen to czemu nie pójść krok dalej? Niech śmierć wszystkich bohaterów będzie tylko snem Ricka. Ba, nawet niech postrzał na początku serialu będzie tylko snem. A najlepiej niech okaże się, że Rick wcale nie był zastępcą szeryfa, nigdy nie był w śpiączce i nie przebudził się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie, tylko jest grabarzem z Atlanty i po ciężkim dniu w robocie przyśniły mu się takie bzdury.

ocenił(a) serial na 10
Krzesimirus

A skąd wiesz, że tak nie będzie? Jakoś muszą zakończyć ten serial. Nie wiadomo w jaki sposób to zrobią :)

Claudia_filmweb

A kto powiedział, że muszą? Będzie trupia moda na sukces i już ;)

ocenił(a) serial na 10
Gasza1910

Może dlatego ze kazdy serial się kiedyś skończyć :) jeszcze pewnie góra dwie serie i bd koniec

Claudia_filmweb

Z tego, co kiedyś czytałem (ktoś tu na forum podesłał linka) to Kirkman ma już zaplanowane wszystko aż do dziesiątego sezonu... Także nic nie wiadomo...

ocenił(a) serial na 10
Gasza1910

Zaplanowane moze mieć, ale wszystko zależy od oglądalności jak skasuja serial to będzie musial to jakos zakonczyc wczesniej

Claudia_filmweb

Ja wiem, że zależy od oglądalności... Ale to, że serial " będzie musial to jakoś zakończyć" to już niekoniecznie. Mało to było niedokończonych seriali właśnie przez spadek oglądalności...

P.S. Jak się nic w tym serialu nie poprawi to dla mnie i tak serial skończy się na tym sezonie...

ocenił(a) serial na 10
Gasza1910

No ja mimo wszystko mam nadzieje ze bd trwał dlugo dopóki bd daryl.

ocenił(a) serial na 5
Claudia_filmweb

Jeśli rzeczywiście skończyłoby się to w taki sposób, to chyba... wystawiłbym temu serialowi 10 za wręcz mistrzowskie zrobienie w jajo wszystkich widzów i miłośników tego serialu :) Mimo wszystko liczę, że zakończenie będzie jakieś sensowniejsze i pesymistyczne, bo akurat w filmach o końcu świata niezbyt trawię happy endy. Takie już mam zboczenie, że wolę jeśli na koniec w tego typu filmach wszystko bierze w łeb ;)

ocenił(a) serial na 10
Krzesimirus

Wydaje mi się ze wymyślą coś sensownego chyba ze zabija wszystkie postaci xd

Claudia_filmweb

Pisali? Gdzie? I jak ma niby wrócić to czemu w trailerze widać jak kopią dół a ksiądz odmawia modlitwę? Naciągane to jakoś.

ocenił(a) serial na 10
BOB_76

http://nationalreport.net/amcs-walking-dead-agrees-bring-beth-greene-back-life/

Claudia_filmweb

To fake: http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=5&cad=rja&uact =8&ved=0CEEQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.wetpaint.com%2Fwalking-dead%2Farticles%2F2 014-12-14-beth-greene-fake-return-story&ei=rfSdVPn_J8zsUvvngKAL&usg=AFQjCNEh1nV5 ZqSKFEigd8AlDFzm10RUJg

ocenił(a) serial na 10
BOB_76

Ja jeszcze gdzieś czytałam wypowiedź reżysera , ale chwilowo nie mogę znaleźć.. No cóż najwyraźniej trzeba poczekać, z czasem się dowiemy.

chrobotek

Od samego początku mam takie przeczucie, że Beth wróci. Wiem, że została zastrzelona, ale po prostu mam jakieś takie przeczucie, że twórcy w jakiś sposób przywrócą ją do serialu :D

użytkownik usunięty
chrobotek

,,Każcie podpisywać ją znajomym'' No, na pewno. xD

ocenił(a) serial na 9

No, u mnie w pracy wszyscy się grzecznie podpisali. Pod groźbą nieuwzględnienia próśb grafikowych na kolejny miesiąc. Jedna nawet zaczęła oglądać TWD :D to się nazywa siła perswazji.

ocenił(a) serial na 5
chrobotek

W porę się obudziliście.. Jak była to większość mówiła że jest jedną z najgorszych postaci tego serialu. Umarła , to teraz nagle chcecie powrotu.. bez sensu.

ocenił(a) serial na 10
chrobotek

Po co wam ta Beth? Ktoś musiał umrzeć. Chce, aby powrócił Merle Dixon i nie obchodzi mnie to, że zamienił się żywego trupa!

Merle_Dixon

ja też chce i też mnie nie obchodzi :)

użytkownik usunięty
chrobotek

Przecież po premierze odcinka 8, kolejne były już nakręcone, więc teraz nie będą ich przerabiać.
Nie żyje (niestety) i wszystko na ten temat.

ocenił(a) serial na 9
chrobotek

Hahahahahaha po prostu nie wierzę "każcie podpisywać znajomym" hahahahah :D Kocham ten serial, i serio szkoda mi Beth no ale jak bardzo samotnym nerdem trzeba być żeby tak się srać o taką rzecz. Zginęła to zginęła jejku, tak się dzieje w ich rzeczywistości że jest bardzo łatwo zginąć. Owszem zrobiła głupotę że dźgnęła tę policjantkę bo gdyby nie to to wszyscy byliby zadowoleni, no ale jejku popełniła taki a nie inny błąd, zginęła przez przypadek, trudno, szkoda ale trudno.

Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 7
chrobotek

Serio ? Hehe, dawno się tak nie uśmiałam. Przyznaję szczerze nienawidze tej postaci. Aktorka jest drętwa, ze to się w głowię nie mieści, a jej postać zupełnie nic nie wnosi do serialu (no w sumie teraz to już nie wnosiła). Nie rozumiem skąd tak nagle fani zainteresowali się nią, ale sa gusta i guściki. :) To było najlepsze posunięcie scenarzystów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones