The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 4 The Walking Dead Sezon 4, Odcinek 12
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Cisza

Still 41m
7,8 3 765
ocen
7,8 10 1 3765
The Walking Dead
powrót do forum s4e12

S04E12

ocenił(a) serial na 7

Jestem dopiero na 4 sezonie i omijam to forum szerokim lukiem zeby sobie nie zaspoilerowac przyszlych odcinkow. Ale jak Boga kocham musialam to napisac: S04E12 to najnudniejszy odcinek serialu. Jakiegokolwiek serialu. Toz juz nawet w "Modzie na sukces" dzieje sie wiecej niz przez te (z mojego punktu zmarnowane) 43 minuty. Totalna porazka.

ocenił(a) serial na 6
majku4

Udane sezony tego serialu to 1,2,3 i 6. Natomiast 4 i 5 sezon to porażka.
75% odcinków 4 i 5 sezonu jest słabe. Na szczęście 6 podnosi poziom i zapowiadany 7 też będzie lepszy,
bo znów pojawia się silna grupa.

ocenił(a) serial na 7
returner

Taka wlasnie mam nadzieje bo nizej niz wspomniany odcinek juz zejsc sie nie da

majku4

Najnudniejszy i najgłupszy. Motyw największego ówczesnego badassa, Daryla, który w zombie-apokalipsie godzi się na kaprys smarkuli, żeby poszukać alkoholu, bo "ona nigdy jeszcze nie piła", był jawną kpiną z widza. Zastanawiałem się, czy przeprowadzi ją też przez inną inicjację...

użytkownik usunięty
majku4

Oj, nie Ty jedna cierpiałaś xD Niestety masz przed sobą jeszcze sporo bardzo średnich odcinków, ale warto przez nie przebrnąć, bo potem serial wraca do poziomu z czasów swojej świetności~~

ocenił(a) serial na 7

Na szczescie jestem usatysfakcjonowana poziomem kolejnych kilku odcinkow. Ale niesmak pozostal... no nic, bioresie za 5 sezon mam nadzieje ze juz takiej tragedii nie bedzie

majku4

Witaj w klubie straumatyzowanych wyprawą po alkohol. W mojej opinii to najsłabszy odcinek z dotychczasowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones