The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 4 The Walking Dead Sezon 4, Odcinek 8
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Bliscy końca

Too Far Gone 41m
8,9 4 378
ocen
8,9 10 1 4378
The Walking Dead
powrót do forum s4e8

S4E08

ocenił(a) serial na 5

NIEEEEEE!!!!!!!!!!!!!! Nie mogę uwierzyć, że uśmiercili Hershela!!! On był taki w porządku. Już bym wolał, aby ciachnął Michonne, któraż z kolei również lubię. Naprawdę szkoda!!! I teraz znowu czekać 3 miechy na kolejny epizod. Masakra, mogliby sobie darować te przerwy.

theszymonfilipiak

Ten odcinek ratuje tę połowę sezonu . Cóż duże straty, ale nie ma już gubernatora, a akcja w końcu ruszy dalej z tego więzienia.

ocenił(a) serial na 5
ZeneQr

Fakt. W końcu troche akcji, a nie tylko gadanina. Musze jednak przyznać, że strata Hershela to duży cios! Będzie mi brakować jego morałów. Najgorsze, że tak dobry serial zaczął się sypać. Ale miejmy nadzieje, ze faktycznie się rozkręci.

theszymonfilipiak

Co do jego rozkręcenia, mam pewne obawy że do ostatniego odcinka oni będą się odnajdywać po tym całym rozgardiaszu i na koniec zaserwują coś podobnego jak w tym odcinku. Nie bój nic :) jak nic znajdzie się nowy mędrzec ze sporym bagażem doświadczenia, podobnie jak Hershell, choć trudno będzie go zastąpić...sądziłem wręcz że ten dziadek jest niezniszczalny :) po tym co przeszedł.

ocenił(a) serial na 10
theszymonfilipiak

Mi chyba bardziej byłoby szkoda Michonne ale cieszę się że w końcu uśmiercili jakiegoś głównego bohatera. Ta mała dziewczyna która zabiła te 2 laski zapowiada się dużo lepiej niż Carl i mam nadzieję że tego nie zmarnują.

ocenił(a) serial na 5
CriticMan

Ona zabiła faceta i laskę :P Ale też zwróciłem na to uwagę. Na początku była wkurzająca, ale kiedy uratowała Tyresse normalnie od razu ją polubiłem.

ocenił(a) serial na 5
CriticMan

Po za tą akcją bardzo interesuje mnie wątek Carol. Od początku ja lubiłem i wkurzyłem się, kiedy Rick ją wygnał. Może wkleją ją z powrotem do serialu :-)

ocenił(a) serial na 10
theszymonfilipiak

Wróci na pewno jakby chcieli się jej pozbyć to albo by dostała kulkę albo by ją zjedli, chyba nie pozbyliby się jej w tak bezsensowny i nudny sposób.

ocenił(a) serial na 5
CriticMan

Fajnie by było, jakby pokazali kilka odcinków serialu z jej perspektywy tzn. tych kil;ku dni, w których odłączyli ją od grupy.

ocenił(a) serial na 10
theszymonfilipiak

Nie zdziwiłoby mnie gdyby tacy styrani Rick i Carl nagle spotkali ją i prosili o pomoc. Powinni tak zrobić kilka oddzielnych odc.dla wszystkich postaci które sie odłączyły przynajmniej Daryla i Michonne ale zapewne wszyscy odnajdą się w drugim odcinku i będę zawiedziony :P

ocenił(a) serial na 7
CriticMan

Carol ma wrócić i juz..bo jest moja najbardziej lubiana postacią w tym serialu po Shejnie który na własnej skórze sie przekonał i z,,żyje się tylko dwa razy"...:) . Lubie t a babkę z charakterem, działająca a nie jojcząca i biadoląca. Carol wracaj bez ciebie to juz nie to samo.

ocenił(a) serial na 9
hell

popieram Carol się rozkręciła i mocno jej brakuje.Niech wraca jak najszybciej

ocenił(a) serial na 5
CriticMan

Ta mała dziewczynka to drugie najgłupsze stworzenie w tym serialu zaraz po Andrei.

ocenił(a) serial na 7
hamm3rfall

Co ty! to będą super terminatorki:):) Cala nadzieja w tych dziewczynkach i powrocie Caroll.

ZeneQr

Nie byłabym taka pewna, że nie ma / nie będzie już Gubiego... Przecież nie został pokazany moment, w którym zostaje zastrzelony przez swoją Lubą.

ocenił(a) serial na 5
haniak6

Ale Michonne Go przebiła kataną. Najwyżej powróci, ale jako zombie.

haniak6

jakby nie było babka miała motyw :) strzelił jej córeczce w głowę...fakt była hapnięta ale zważ na to jak ta kobieta reagowała na zombie i jaka była...obwiniała gubernatora za śmierć córki czym przypłacił strzałem prosto w głowicę :P

ZeneQr

no w sumie tak... gdyby nie ta jego chora chęć zdobycia więzienia, małej nic by się nie stało. Facet byłby na miejscu i najprawdopodobniej pozbyłby się sztywnego na czas, a tak...

ocenił(a) serial na 10
theszymonfilipiak

Szkoda, moja ulubiona postać, że akurat jego musieli uśmiercić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones