PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372986}

Tożsamość szpiega

Burn Notice
7,3 5 148
ocen
7,3 10 1 5148
Tożsamość szpiega
powrót do forum serialu Tożsamość szpiega

Wrażenia po finale

ocenił(a) serial na 10

Finał dobry z happy endem, ale i poświęceniem (ja przynajmniej się takiego poświęcenia nie
spodziewałem).
Łezka się w oku kręciła, gdy z ust bohaterów padały teksty:
Fiona - "Zastrzelimy ich?", "Nazywam się Micheal Weasten. Kiedyś byłem szpiegiem."
Sam - "Szpiedzy. Banda małych, rozpieszczonych dziewczynek.", "...jest zdesperowany."
W finale nie zabrakło też C4, taśmy, telefonów na kartę i ostatniego sześciopaku piwa Sama, a
potem mojito.
Wszystko na ogromny plus. Zastanawiałem się, czy scenarzyści wyrobią się w jednym odcinku
z zakończeniem. Udało im się niestety. Niestety, bo chciałoby się jeszcze następnych 42 minut
z tym serialem, ale tych już nie będzie.
Jaki serial kończył się po ośmiu sezonach w takiej formie?

ocenił(a) serial na 9
plochar

dokładnie było kilka momentów w których łezka się kręciła spojrzenie Sama mówiącego, że Mike przepadł później desperacka forma ocalenia Westena przez Fi no końcówka gdy Westen dopytuje się Fi co ma powiedzieć bratankowi, gdy dorośnie, ona radzi by opowiedział wszystko od początku zaczynając od słów "My name is Michael Westen I used to be a spy..." eh usłyszeć to po raz ostatni, szkoda że to koniec. Może jeszcze widzowie się zbiorą i zaczną wpływać na twórców by zastanowili się nad kolejnym sezonem. Nie znam wskaźników oglądalności 7 sezonu i się zastanawiam skąd decyzja o zakończeniu produkcji, jeśli jest spora widownia to może z czasem da się serial reaktywować

ocenił(a) serial na 8
mate21

Dobry serial, dobrze że się skończył dobrze i niejednoznacznie. Nic co ma początek, nie trwa wiecznie i daremne są próby zatrzymania tego, co mineło. Serial skończył się bardzo dobrze, zwłaszcza, że były momenty, że nie wiadomo było co się dzieje - przerwy w produkcji.

Uh_Huh

Serial ma 8 sezonów? w opisie jest 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones