PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488981}

A Certain Magical Index

Toaru Majutsu no Index
7,1 921
ocen
7,1 10 1 921
Toaru Majutsu no Index
powrót do forum serialu Toaru Majutsu no Index

Anime jest dość fajne, wciągające, ale brakuje bardzo drugej serii. Praktycznie już została zawiązana cała akcja i nie została w żaden sposób rozwinięta. Czyli szykuje się niezłą druga seria. Teraz jedynie czekać do jesieni ;)
A co do samego anime, to bardzo przyjemne, lekkie, z pozoru niepowiązane odcinki w miarę oglądania już takie się nie wydają. Świetna muzyka i grafika. Polecam bardzo. Mimo iż dałem 7/10 za to, że akcja nie rozkręciła się, to widać, że anime ma potencjał ;)

Leszczu_zmienli_nick_jeb

anime całkiem lekko i przyjemnie się ogląda,chociaż koniecznie muszą choć trochę powyjaśniać w drugiej serii, mam nadzieję ze nie będą zaczynać nowych wątków tylko bardziej skupią na wyjaśnieniu wątków z pierwszej serii.

ocenił(a) serial na 7
blumarine

A to kontynuacją nie jest Toaru... Index II?

ocenił(a) serial na 9
Rachel3

jest ale wtedy nie było jeszcze II sezonu

ocenił(a) serial na 7
piobzo

Racja, nie popatrzyłam na datę ^.^' A ktoś wie może coś o sezonie trzecim?

ocenił(a) serial na 6
Rachel3

Pisałem na innym forum także, ale zapytam też tutaj:
W jakiej kolejności to najlepiej oglądać?
Na chwilę obecną jestem po pierwszym sezonie Index. Na myanimelist jest napisane, że railgun to side story Index, czyli najlepiej tak:
1. Index
2. Railgun
3. Railgun S
4. Index 2?
Wiem, że w nie takiej kolejności było to wypuszczane, ale chcę mieć ciągłość historii :)

ocenił(a) serial na 7
rascal0pl

Raczej: Index->Raligun->Index 2->Raliglun S. W tej kolejności wychodziły, jeśli się nie mylę :)

ocenił(a) serial na 6
Rachel3

Dokładnie tak wychodziło, przed railgun s było jeszcze Toaru Majutsu no Index: Endymion no Kiseki (film).
Tylko pytam o kolejność wydarzeń w serialu, bo np Melancholia Haruhi Suzumiyi - 2 seria to jest uzupełnienie pierwszej (odcinki się przeplatały) i dużo lepiej oglądało się wg kolejności tego co się dzieje a nie w kolejności jak zostało wypuszczone ;) Nie wiem jak jest tu, dlatego pytam, tych co już obejrzeli :)

ocenił(a) serial na 7
rascal0pl

Wydarzenia z Railgun S są jeszcze przed Indexem jedynką, a dokładniej, zaczynają się gdzieś między jego 3/4 odcinkiem i przeplatają się przez parę następnych. Nie wiem, jak tam z pierwszym Railugunem. Teoretycznie powinien być jeszcze wcześniej, jednak z drugiej strony Misaka zna tam już Toumę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones