PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599993}
6,9 1 033
oceny
6,9 10 1 1033
Transformers: Prime
powrót do forum serialu Transformers: Prime

'___'

ocenił(a) serial na 9

http://www.youtube.com/watch?v=HbovVuksBRI Nowy zwiastun. No więc, ten tego.... on jednak umarł...'___' Znaczy mła to cieszy, bo zawsze mnie wkurzał, ale wiem, że tu go wszyscy kochają więc..... Łączmy się w bólu.'___' No i coś się szykuje w sprawie nowego przywódcy... No i rozbawiło mnie słowo wypowiedziane przez Megatrona "prisoners", a dlaczego.? No, tak. należe do prisoners, czyli fanów The WANTED, i już tak ze mną będzie, że bd mieć skojarzenia... xD

użytkownik usunięty
smokey_TFP_fan

Nosz kur** nie mogli sobie darować śmierci Optimusa ja pier**** w każdej serii muszą go uśmiercać. Jak mnie to wku****.
To się ciągnie od G1 w każdej dosłownie w każdej serii.

No to beznadziejnie, ale może jest szansa że w cudowny sposób ożyje..

użytkownik usunięty
mk555

Mnie jeszcze wkurza to że ciągle to się powtarza mogliby uśmiercić raz Megatrona ale nie najlepiej Optimusa prawda?

Ale chociaż w filmie zginą.

użytkownik usunięty
mk555

No tak.
Ale to nie wyklucza że to jest już wkurzające.

nie zginął* Tak trochę jest. Wiadomo coś o emisji TP na Cn?

użytkownik usunięty
mk555

Nie, nic nie wiadomo. :(

ocenił(a) serial na 10

A miałam ci nie mówić :D

użytkownik usunięty
Comsing8

No tak ale nieźle sie wkurzyłem

ocenił(a) serial na 9

łączny się w bólu... ja tez płacze, bo się nie będzie z kogo śmiać nooo.;< Bo jest Jeszce Megatron... ale z niego mam bekę, bo to taki świrus jest, że aż nie mg.xD

ocenił(a) serial na 10

Nie martw się odcinek jest jednym z najlepszych ;) a Smoke naprawdę zasłużył sobie na zostanie jednym z moich bardziej lubianych postaci.

ocenił(a) serial na 9
Comsing8

Ja się tak zakochać w nim od pierwszego wejrzenia.*___* Ale początkowo myślałam, że to Jazz.o.O

ocenił(a) serial na 10
smokey_TFP_fan

Jakby Jazz pojawił się w TF Prime, to więcej do szczęścia raczej nic by nie brakowało :)

ocenił(a) serial na 9
Comsing8

uhuhuhu.!Pewnie, ja na Jazza zawsze chętna.! Ja jeszcze zamawiam Sideswipe i już będzie to jedna z lepszych serii.^ ^

ocenił(a) serial na 10
smokey_TFP_fan

Szczerze mówiąc to dla mnie już jest :D

ocenił(a) serial na 9
Comsing8

Mnie wkurzają niektóre wątki.... Ale nie no spoko jest...Tylko, że jakoś poza grafiką<która tu jest w niebo lepsza>, to inne serie, miały jak dla mnie lepszą fabułę....

ocenił(a) serial na 10
smokey_TFP_fan

potwierdzam, ta seria zaczyna robić się powoli nieco przewidywalna...

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

noooo, może to dlatego, że czasem z siebie ściągają... No i jest coś co się wydarzyło w innej serii, lecz tu jest inaczej.. jednak fanom, zaczyna się to przypominać i już praktycznie wiedzą co będzie dalej....

ocenił(a) serial na 10
smokey_TFP_fan

jest całkiem tak jak mówisz... widzę tu sporo wątków z innych serii a zwłaszcza z animated (chyba najbardziej w sezonie 2) ale to może dla tego, że jestem przewrażliwiona ;)

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

po prostu nie chce im sie wymyślać.... Początkowo tego nie widziałam<bo oglądanie zaczęłam właśnie od serii TFP> Ale, gdy zapoznałam się z poprzednimi seriami, widzę spore podobieństwo.....

ocenił(a) serial na 10
smokey_TFP_fan

możliwe, że uznali iż wątki z poprzednich serii były całkiem spoko i po drobnym ulepszeniu postanowili wzbogacić tym serial, na jakby na to nie patrzeć gdyby ktoś obejrzał tylko TFP w sumie zapozna się z tymi najważniejszymi wątkami jak pokonani Unikrona Matrycą itp. ale potem jak się ogląda inne seriale pojawia się to uczucie: ,,Tak to było właśnie tak! Już to widziałem ale tu jest to znacznie lepsze!" Ja przynajmniej tak się czułam gdy obejrzałam G1 zaraz po Animated (które nie dorastało G1 do pięt ale wizja Blitzwinga bardzo mi się podobała)...

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

w sumie... ja obejrzałam poprzednie serie, głównie względem, żeby być w temacie.. Fakt, ze wątki były zaje*iste, ale grafika mnie wkurza.! Grafika starych japońskich bajek. albo taka lepsza, ale jednak tandetna...;/ I też już teraz nie wiem... Na początku było siedem czy trzynaście Prime'ów.. Bo w TFP, było, że trzynaście, a w filmie siedem.. w którejś cześci też, że trzynaście... No sama już nie wiem...

użytkownik usunięty
smokey_TFP_fan

Przepraszam że się wtrące ale wygląd Optimusa kiedy nadlatywał przpominał mi trochę z TF: Masterforce.

ocenił(a) serial na 10
smokey_TFP_fan

W transformers mówili że było trzynaście Prime'ów, ale jak Ratech opowiada historyjke to na zdjęciach jest ich 12 a na jeszcze innym 11
PS. ja też się ciekawiłam ile ich jest bo nie ogarniałam ;)

ocenił(a) serial na 10
smokey_TFP_fan

Może nie tyle nie chce im się wymyślać co chcą może w ten sposób nawiązać do wcześniejszych serii. Zresztą sami autorzy stwierdzili że ich seria dzieje się po wydarzeniach z gry a sami ogólnie wzorują się na G1 i Animated.

użytkownik usunięty
Comsing8

A pomyśl sobie jak teraz wymyślili taki genialny pomysł że Miko, Raf i Jack byli też Robotami to trochę było wzorowane na TF: Masterforce

ocenił(a) serial na 10

Kiedy tak wymyślili? ok... jeśli chodzi o ludzi roboty to pamiętam w G1 tego gnojka co to potem miał strój, chyba jeszcze był też taki w Energon, i ostatecznie najbardziej robotyczna Sari z Animated.

użytkownik usunięty
Comsing8

Ale teraz wygląd Optimusa kojarzy mi się z wyglądem z TF: Masterforce. :O

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie ten młot nafaszerował go troszeczkę za mocno sterydami... no dobra jest tak wielki że się dziwię że jeszcze potrafi ruszać rękami O_O

użytkownik usunięty
Comsing8

XD :D

ocenił(a) serial na 10

Teraz jego fani mają naprawdę dużo do kochania, ale wole to i mieć go żywego.

użytkownik usunięty
Comsing8

+ Masterforce. :P

ocenił(a) serial na 8
smokey_TFP_fan

Na tej stronce jest 3 seria Trasjprmers prime

http://www.watchcartoononline.com/transformers-prime-beast-hunters-season-3-epis ode-4-rebellion

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones