Transformers: Prime
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 10

Nowy sezon Tf: Prime wystartuje na HUB już w drugiej połowie lutego
Trailery przedstawiają się bardzo zachęcająco:

1:
http://www.youtube.com/watch?v=RjsPA-Qca-M

2:
http://www.youtube.com/watch?v=OWHPyArZm8g

Oczekuję z niecierpliwością. A wy?

ocenił(a) serial na 10
Fanka_TF

ja też już się doczekać nie mogę ;), choć trochę szkoda że ,,zepsuli" Optimusa ;) ale mam nadzieję że w nowym sezonie będzie trochę więcej akcji i że zdołają przywrócić pamięć Optimusowi ;D

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Pomysł Oriona-Deceptikona podoba mi się. Ale Autobotom niezmiernie trudno będzie wyjść z tej sytuacji - są pozbawieni swojego przywódcy, który przyłączył się do ich największego wroga. Bardzo ciekawi mnie jak sobie poradzą ;)

ocenił(a) serial na 10
Fanka_TF

Racja mnie również, ale wydaje mi się że Arcee lub Rathet przejmie dowództwo, choć dziwnie to sobie wyobrażam. Arcee znając życie porwała by się natychmiast na siedzibę Conów, a Ratchet? On siedział by i dumał co zrobić, i czy to nie jest zbyt ryzykowne, i czy przypadkiem nie braknie im energonu ;) choć mam nadzieję, że Orion jednak się opamięta, lub że ktoś "życzliwy" ( mam na myśli Arachnid lub Starscrema ) sam pomoże mu odzyskać pamięć w trosce o swoje stanowisko u stup Meagtrona ;)

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Arachnid definitywnie odpada. Nie sadzę żeby tak od razu zapałała tak wielką przyjaźnią do znienawidzonego przez nią Prime'a.
Starscream jest bardziej prawdopodobny. Pamiętajmy, że on , jeszcze przed przebudzeniem Unicrona odłączył się od Megatrona i od tej pory pracuje sam. Zapewne producenci zrobią podobnie jak w G1, tzn. Star zacznie jednoczyć własną drużynę.
To jak Orion odzyska pamięć, możemy jedynie kwestionować. Jego wspomnienia w końcu wyleciały gdzieś w przestrzeń kosmiczną. Tylko ktoś potężny może pomóc mu je odzyskać. Być może będzie to Vector Sigma(pamiętajmy że Jack ma do niego klucz) lub sam Primus? Spory na ten temat wciąż trwają, zwłaszcza na zagranicznych forach. Istnieją przypuszczenia że w nowym sezonie pojawi się więcej botów. Jakich? Nie wiadomo.

ocenił(a) serial na 10
Fanka_TF

no cóż, jeżeli ma pojawić się więcej botów, to mam nadzieję że to jednak będą Decepticony ;)

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Autoboty z pewnością też, bo to o nich głównie mówi się na zagranicznych forach. Jazz, może Elita One?
Został nam równy miesiąc do pierwszego odcinka drugiej serii. Wtedy wszystko się wyjaśni.

ocenił(a) serial na 10
Fanka_TF

Już się nie mogę doczekać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones