Transformers: Prime
powrót do forum 3 sezonu

Nie żebym była znudzona poprzednimi seriami, lecz zastanawiam się czy warto będzie oglądać kolejne odcinki bez Dreadwiga, Optimusa czy Wheeljacka (o Arachnid nie wspomnę), którzy po prostu je "ubarwiali". Będzie mi smutno oglądać odcinki bez nich. A jakie są wasze reakcje?

użytkownik usunięty
The_Darkest_Charlotte

U mnie są takie same reakcje

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Bez OP nie ma dla mnie sensu, i że co? teraz Smoke zacznie być bohaterem? nie dziękuję... a dla samego Ratcheta - to za słabo...(ale z rysunków nie zrezygnuję) chyba że OP i Wheeljack przeżyli i będą mieli Wielki Return w serii 3 gdzieś tak w połowie żeby podenerwować widzów :/ (Dreadwing'owi daje zerowe szanse) i tak podobno przyszłość serialu się rozsypuje.

ocenił(a) serial na 8
Comsing8

Wheeljack tak mi się wydaje że przeżył tylko nie pokazali jak się katapultował.
Dreadwinga Konck Ou mógł poskładać do kupy, jeżeli Megatron przeżył wybuch mostu kosmicznego to Dreadwing powinien przeżyc.
Mnie ciekawi co Megatron zrobił z Saliasem ex przywódcą MECHU
Co do Optimusa nie sądzę że by tak łatwo zabili go, zawsze mogą przeniesć jego iskrę do Nemesisa Prime

ocenił(a) serial na 10
maciejerzy

Zobaczymy, musimy czekać aż do... czy ktoś wie kiedy może się zacząć następny sezon? coś na wiosnę?
OP powinien wrócić, chodź producenci i scenarzyści sami wspominali że lubią podkładać kłody pod nogi Autobotom :(
ale uśmiercenie go było by strzałem w kolano serii, teraz pytanie czy chcą "uratować tą nogę czy uciąć ją do końca XD"

ocenił(a) serial na 10
Comsing8

To już tradycja - Martwy OP = porażka serii. My tu gadu gadu " O nieee teraz tak nie zrobią ,to zabije serial" i BUM JEBUDUBU ! ! !! !!!!!........Panie Cullen, pana tam w niezłego ch....konia robią. Ile razy Optimus może zmartwychwstawać?? Robi się to już po trochu denerwujące. Jeżeli w pierwszym odcinku 3 sezonu nie okaże się, że Optimus w magiczny sposób dzięki syrenkom, ptaszkom, smokom - NIE WAŻNE CZEMU - przeżył, to ja mówię z całym szacunkiem tej serii "Do widzenia". Z resztą....tak zrobi 65 % wszystkich oglądających TFP.

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Poirytowanie, złość, melancholia, wkurzenie, znużenie? Bez OP'a ten serial nie ma przyszłości. Może HUB przez te kilka miesięcy ogarnie się i zrobi coś ze sobą, bo niezła komercha się z tego robi....

ocenił(a) serial na 10
Fanka_TF

jeżeli twórcy serialu się nie poprawią i nie przywrócą do żyvia OP'a to na pewno zrozumieją swój błąd jak spadnie oglądalność. może w tedy czegoś się nauczą. Mimo iż uśmiercanie OP'a to taka tradycja czekam na tzw. nową falę czyli coś w rodzaju całkowitego przeciwieństwa wszystkich serii... coś w stylu animated tylko dwadzieścia razy lepsze :)

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Znając Prime'a- na stówę przeżył, a jak nie, to go zmartwychwstaną, ile razy przecież tak już było. Jak chodzi o Dreada, ta, trochę szkoda, ale też pewnie coś z tym zrobią. Wheeljack na 200% przeżył, mówię wam

ocenił(a) serial na 10
The_Darkest_Charlotte

Przeżył, albo znów go ożywili. Oto dowód http://www.youtube.com/watch?v=87m5_ZkK7PY.

ocenił(a) serial na 10
zofik44

Wybacz, ja również oglądałam ten zwiastun, dodałam go również tutaj. Niestety, wszystkie momenty, w których pojawia się Optimus to tylko wspominki z pierwszej i drugiej serii. Wszystko to już widzieliśmy/słyszeliśmy....

ocenił(a) serial na 10
Fanka_TF

Ups, sorki. :D Serio przepraszam nie oglądałam tego dość długo już. Sorry, sorry, sorry.

ocenił(a) serial na 9
The_Darkest_Charlotte

Trochę przesadzacie z tym Optimusem, G1 sobie jakoś poradziło bez Optimusa po jego śmierci. A Beast Wars, to cały serial obył się bez Optimusa Prime (i proszę mi nie mówić o Optimusie Primalu, bo to dwie różne postacie) a jednak był świetny. Wheeljack jest szczerze mówiąc taki nijaki. Dreadwing to już w sumie zrobił co musiał zrobić, zginął za większą lojalność wobec Skyquake'a niż wobec Megatrona. A mi osobiście takie zakończenie wzmocniło apetyt na sezon 3. Autoboty podzielone, Decepticony mają swoją fortece New Kaon na Ziemi. Z resztą nie ma aż tak co płakać zwłaszcza że mają się pojawić nowe postacie m.in. "Ultimate Autobot Hunter", oraz powrócić ma Shockwave.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones