PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567233}

Transporter

Transporter: The Series
6,5 3 389
ocen
6,5 10 1 3389
Transporter
powrót do forum serialu Transporter

Frank Martin jest jeden, grany przez Jasona Stathama. Koniec, kropka.

Crackarotto

I owszem.

ocenił(a) serial na 7
Crackarotto

Tak jest!!!!! I tyle w temacie!

ocenił(a) serial na 7
Draft_style

To prawda, ale Chris tez nieżle pasuje do tej roli

ocenił(a) serial na 7
marquerite

Pasowałby bardziej, gdyby nie było wcześniej Jasona - to zawsze tak jest - przyzwyczaisz się do kogoś, to potem nawet jak jakiś super gość go zastąpi, to sie tęskni za tym pierwszym. Pomyśl, że nagle zamiast Gibsona w Zabójczej broni gra Willis albo na odwrót ze szklanymi pułapkami:) Nigdy by to nie było to samo

ocenił(a) serial na 7
Draft_style

To prawda i jak by Chris zastąpił Jasona w filmie to też by mi to nie pasowało za bardzo, ale to jest serial i dlatego ten aktor masuje mi do tej roli, nie porównuje tego serialu z filmem, a po za tym jak to sobie wyobrażacie żeby Statham zagrał w serialu, taki aktor nigdy nie zgodziłby się na ten serial ze swoim udziałem, dlatego musieli znależć innego serialowego transportera i uważam, że wybrali dobrego i pasującego do tej roli aktora

marquerite

Zgadzam się w 100%! Sceptycznie podchodziłam do zmiany aktora grającego główną rolę, jednak po obejrzeniu serialu zmieniłam zdanie, bo Vance sprawdził się świetnie :)

marquerite

serial jest dużp lepszy of ,,baster keatona,, jasona..

Draft_style

Poza 1 Transporterem......pozostałe to denna głupota (oprócz fajnej gry francuza)....a serial jest o klase lepszy....i o wiele ciekawszy..

ocenił(a) serial na 8
Crackarotto

Ale nawet w najnowszym pełno metrażowym Transporterze, który ma wyjść 2015 r nie będzie już Stathama :( więc musicie się przyzwyczajać, bo tak każdy narzeka a jak przyjdzie co do czego i wyjdzie już najnowszy transporter to i tak wszyscy pójdziecie na niego do kina ( w tym ja) :D

monek662

Obejrzę z ciekawości. Ale bez Stathama nie będzie już tak zajebisty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones