PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567233}

Transporter

Transporter: The Series
6,5 3 390
ocen
6,5 10 1 3390
Transporter
powrót do forum serialu Transporter

nie mam nic przeciwko filmu podoba mi się tak jakby dalszy ciąg przygód czy inne historie tytułowego transportera :) ale jakoś ta podmiana aktora mnie trochę drażni i poprzednik idealnie pasował do tej roli . Czy wie ktoś dlaczego zaszła taka zmiana?

macko40

99% kwestia pieniędzy lub 1% brak czasu. Też wolałabym Stathama, bo Chris Vance pasuje dużo mniej do Franka niż Timothy Olyphant do Agenta 47 (Hitman)...

macko40

Autorze. Główny bohater jest ten sam, a jedynie aktor wcielający się w rolę głównego bohatera został zmieniony. Tak jak napisał użytkownik wyżej jest to kwestia najprawdopodobniej kasy. Ciężko by jeden z czołowych aktorów dzisiejszego kina akcji (Statham) zaczął nagle grać w serialach. Może za 10-20 lat.

Uziel

Bo Jason Statham, nie gra w serialach, ma mase propozycji do filmow do gry twardzieli, akcja.. Pierw on dostał propozycję, ale odrzucił wtedy, wzięto innego aktora, i ma facet swój debiut.. Ale no nie pasuje do tej roli..

użytkownik usunięty
macko40

albo chłopie nigdy nie tyrałeś , albo nie znasz realiów płacowych aktorów - właśnie dlatego nie ma Stathama

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones