PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567233}

Transporter

Transporter: The Series
6,5 3 390
ocen
6,5 10 1 3390
Transporter
powrót do forum serialu Transporter

s1e10

ocenił(a) serial na 5

Odcinek naciągany do granic możliwości.Wiem że serial ma takie założenie ogólne, ale co tu
zobaczyłem woła o pomstę do nieba.W oczy rzuca się już pierwsza scena , gdy bawi się na
parkingu.Jak ten gostek przechyla to auto?toć to nie motor:)Złowieszczy bandyta, wzięty został
rodem z jakiejś kreskówki.Najbardziej rozbawiła mnie scena ostatnia gdzie na telebimie
pokazano film z "panem z kreskówki" a wszyscy zaczeli buczeć, sztampa pełną gębą:)Albo akcja,
jak ci czarni kolesie porywają tą ochroniarkę.Skąd do licha byli pewni ,że będzie chciał oddać
ważne dane, za jakąś niedawno spotkaną panienkę?Czy nie mogli się go spytać czy je
odsprzeda?To chyba bardziej by było logiczne, przecież wiedzieli że on tej ochroniarki nie zna bo
go śledzili.

ocenił(a) serial na 5
pokemon227

Zapomniałem dopisać najważniejsze.Po jaką cholerę oni wchodzili, do tego banku?Skoro chcieli zabrac mu tą karte wystarczyło aby zaczaili się na niego przy parkingu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones