PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 741
ocen
7,5 10 1 28741
7,5 8
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

Ciekawy odcinek nie powiem ale jednak czy tak to wszystko powinno się zakończyć już wiemy ze nie wyjada do Kopenhagi i ?na pewno? nie zejdą się z Estebanem bo on raczej weźmie dziecko i/albo ją zabije, Endy zapewne ucieknie, Salias zostanie z ojcem a , Shane pójdzie do poprawczaka albo tez do piachu. Może jednak wpadnie zaraz do pokoju FBI albo w niedalekiej przyszłości odcinka zostaną uwolnieni ? . Doszły mnie słuchy że ma być to ostatni sezon i raczej scenarzyści do tego dochodzą, jak na finał serii nie wygląda to ciekawie ale mam nadzieje ze nas zaskoczą

ocenił(a) serial na 6
PIXA_GOD

Z tego co wiem, ma być 7 sezon. A odcinek bardzo dobry, odejście Silasa poruszające, a powrót Estebana straszny. Jestem ciekawa w jaki sposób to rozwiążą, choć pewnie po raz kolejny dostaniemy otwarte zakończenie i znowu czekanie do przyszłego roku:/

ocenił(a) serial na 9
Rinoa_Sin

Zgadzam się odcinek całkiem dobry. 7 sezon już oficjalnie jest potwierdzony. Dla mnie powrót Estebana nie był straszny tylko ekscytujący, cały sezon czekałam kiedy w końcu się pojawi :) Zdecydowanie nie liczyłabym na takie rozwiązanie odnośnie każdej postaci jak w opisie PIXA_GOD. Jestem pewna tak na 99,9% że Nancy nie zginie nawet jak się cały serial będzie kończyć, tak samo Shane. To by wkurzyło wszystkich fanów i zamknęło całą historię Weeds, komu by się wtedy chciało kupować DVD z serialem, skoro nie można by było wymyślać co po zakończeniu może się z nimi dalej dziać. Mam kilka pomysłów na finał tego sezonu ale w sumie co do żadnego nie mam przekonania, więc będę niecierpliwie czekać do wtorku czym mnie zaskoczą.

ocenił(a) serial na 8
PIXA_GOD

Jeden z niewielu odcinków (moim zdaniem) w tej serii gdzie byłby trochę wiekszy ładunek emocjonalny i tak po prostu ciekawy. Generalnie fajnie się zapowiada finał, bo nagle mamy całą "rodzinkę" porozrywaną. Nancy staje oko w oko z Estebanem (a przecież m.in. od niego uciekała), Silas opuszcza matkę i chce być z ojcem, Shane i Andy nie wiedzą o co kaman i mają jechać na lotnisko a Doug (mój ulubiony bohater) wrócił do domu - czy na dobre? Jestem ciekaw finału, ale czuję w kościach żę całą seria zakończy się dużym niedopowiedzeniem i wstrzymaniem akcji jak to miało miejsce przy zakończeniach minionych serii (skoro jak mówicie ma być7 sezon). Czekam na ost odcinek :)

ocenił(a) serial na 8
PIXA_GOD

Bardzo dobry odcinek. Nawiązanie do "six feet under' mnie rozwaliło :D

Końcówka bardziej sentymentalna i smutniejsza niż zostaliśmy przyzwyczajeni. Do tego powrót Estabana - dla mnie jedna z bezbarwnych postaci w Weeds.
Jedyną postacią za którą tęsknie to Celia, mogłaby chociaż gościnnie wystąpić.
Obstawiam, że sezon zakończy się odlotem samolotu w jakichś "dziwnych" warunkach, byśmy oczekiwali kolejnej serii.

Ifryt

O jakie nawiązanie do "Six feet under" Ci chodziło, scenę w kostnicy ?

ocenił(a) serial na 8
bromden_3

Mniej więcej, ale najbardziej o wygląd domu pogrzebowego:

Weeds - http://img254.imageshack.us/img254/1293/sixa.jpg
Six Feet Under - http://www.lataco.com/taco/wp-content/uploads/1036.jpg

ocenił(a) serial na 8
Ifryt

:) niezła spostrzegawczość. facebookowe skrzywienie zmusiło mnie do szukania "lubię to" pod postem;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones