PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 727
ocen
7,5 10 1 28727
7,6 7
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

Podajcie trzy ulubione postacie i trzy najmniej przez was lubiane z krótkim uzasadnieniem :).

ocenił(a) serial na 9
piatyelement

Ulubieni:

1. Celia Hodes - przezabawna i groteskowa postać, ma najciekawsze przygody i jest bardzo zaskakująca. Rola Elizabeth Perkins to mistrzostwo!
2. Nancy Botwin - postać ciekawie ewaluowała, raz miałam ją za idiotkę, a za chwilę za osobę, która potrafi wyjść z każdej opresji. Lubię oglądać tę postać w akcji, bo jest nieprzewidywalna i momentami zabawna.
3. Andy Botwin - bardzo pozytywny i zabawny bohater. Zawsze wszystkich wspiera i łączy w sobie ciekawą naturę - raz jest dużym chłopcem, a w innej sytuacji opiekuńczym facetem.

Nielubiani:
1. Silas Botwin - nudny bohater, bardzo sztucznie grany przez aktora. Przewidywalny do bólu. Nie pasuje do tego odjechanego serialu :D.
2. Peter Scottson - nudna i sztampowa postać, mało wiarygodna. Nic nie wniosła do serialu.
3. Lupita - bardzo tendencyjna, niezbyt zabawna. Na szczęście bardzo marginalna bohaterka.

ocenił(a) serial na 10
piatyelement

Ulubieni:
Guillermo Garcia Gomez- uwielbiam jego zadziorną uwodzicielskość. Miałam nadzieję, że będzie miał większy wkład w życie Nancy.
Andy Botwin- tutaj także liczyłam na love story z happy endingiem. Ewolucja jego postaci miażdży wszystko, na przestrzeni serii zmienia się z pajaca w kogoś, kogo można pokochać.
Dough Willson/ Celia Hodes- miejsce przydzieliłam ex aequo, ponieważ ta mieszanka jest tak wybuchowa, że mogłaby rozwalić całe Agrestic, a nawet więcej. Szaleństwo w czystej postaci, piękni uzależnieni, można powiedzieć, że duchowe bliźnięta. Wnieśli w akcję wiele humoru i z pewnością pchali ją do przodu.

Peter Scottson- oczywiście, typowy nudziarz, "ten dobry, och i to poświęcenie". Nie wiadomo, co Nancy w nim widziała. Konieczność patrzenia na ich romans i "małżeństwo" była wręcz bolesna.
Dean Hodes- życiowy nieudacznik, postać przerysowana, choć wzbudza mieszankę sympatii i litości.
Esteban Reyes- zdenerwował mnie ten bezwzględny buffon. Nie tak się traktuje kobietę. Wiedziałam, że nie wyniknie z tego nic dobrego.

Nie oceniam spraw technicznych, bo zwyczajnie się na tym nie znam. To jest moja osobista lista sympatii.

ocenił(a) serial na 10
piatyelement

Shit, to nie jest jeszcze koniec... A myślałam, że 6 sezon i finito. Dumb me.

ocenił(a) serial na 4
piatyelement

Główna bohaterka Nancy jest mocno irytująca. Przeżywa super przygody i dostaje zawsze drugie szanse. Wszystko zbyt łatwo jej przychodzi. Jest osobą nieodpowiedzialną jako matka, puszcza się z kim popadnie. Sprawia wrażenie osoby bez uczuć, traktuje swoje dzieci jakby nie były jej dziećmi. Serial do 4 sezonu był interesujący, później oglądało się go "na siłę". Jest w nim sporo śmiesznych sytuacji, jednak często są przejaskrawiane i zaczynają być drażniące.

tytusx

I tu się zgadzam. Jak mozna być tak durna i egoistyczna matka. Jej wychowanie i niby poświęcenie się odpłacili się tym, że własny syn to morderca. I do tego jeszcze go tłumaczy, zeby sama przed soba nie mogła się do tego przyznać że to psychol. Cały czas ona i ona, nawet biedny Endy musi żucia prace bo ona kuźwa ma znowu kaprys. Powinni ja zrównać z ziemia bo to zaraza, ktora wciąga resztę.

piatyelement

Najlepsi:
1. Doug Wilson
2. Celia Hodes
3. Andy/Guillermo
Najgorsi:
1. Peter Scottson
2. Shane Botwin
3. Lisa

ocenił(a) serial na 7
rachelos

Doug Wilson to mistrz ;)

ocenił(a) serial na 8
piatyelement

1. Guru Rakieta Doug Wilson :D
2. Duet U-Turn & Marvin - śmieszne czarnuchy, biedny Marvin ciągle obrywał od U-Turna. Szkoda że tak krótko byli.
3. Andy/Conrad

1. Celia Hodes - wredna zdzira utrudniała życie tylko :P
2. Esteban Reyes
3. Silas - szczególnie w pierwszych sezonach, pozniej troche lepiej było

Czepiacie sie Petera Scottsona, a jak dla mnie był na plus, taka mała odskocznia od reszty świrów :P Nancy w sumie nic w nim nie widziała, spotykała sie z nim tylko dla sexu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones