PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 741
ocen
7,5 10 1 28741
7,5 8
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

Po rewelacyjnym zakończeniu ostatniego odcinka tempo trochę spada. Nancy jak zawsze dała radę wyjść z kłopotów niczym lwia mama.

Wyłapałem dwa nawiązania w tym odcinku do Dextera "good killer" i scena z pistoletami jak z Bękartów.
Mam nadzieje, że "no more Spanish" było końcem wątku Estabana.

Cicho też liczę na gościnny występ Elizabeth Perkins.

Ifryt

jak dla mnie 6 odcinek świetny, głównie dzięki genialnemu jak zawsze Dougowi.
Shane i ten meksykaniec też dawawali rade;]

ocenił(a) serial na 8
Ifryt

Odcinek świetny, stara dobra trawka powraca:) Również mam nadzieje na zakończenie wątku z Estebanem, który był chyba najsłabszy w całym serialu. Nawiązanie do Dextera było oczywiste, w końcu seriale tej samej stacji:)

ocenił(a) serial na 8
Mr_Pink____

Nie wiedziałem że po genialnym 6x05 uda sie utrzymać poziom..udało sie. 6 odcinek jest równie genialny, Doug rządzi:)

ocenił(a) serial na 10
Ifryt

Shane genialny, uwielbim bo w roli "ucznia Estabana" :D Raz zabił, teraz wziął pistolet... Super odcinek, uśmiałem się nieźle przy nim :)

ocenił(a) serial na 8
TylerPL

Dla mnie gwiazdą odcinka była kelnerka. Dawno nie widziałem tak zamulonej postaci w serialu.

ocenił(a) serial na 9
_EemuU_

Dla mnie bezapelacyjnie najlepszy jest Doug, sytuacja jak poszedł się odlac pod drzewem i rozmyślał czy uciekac czy zostac... Miałem niezły ubaw :)

Ps: szkoda że serial nie trwa 50 min jak większosc, po tygodniu czekania po owych 20 minutach czuję niedosyt.

ocenił(a) serial na 9
Cinone

uwierz, Trawka nie utrzymala by poziomu gdyby odcinki mialy trwac 50 minut! niektore seriale poprostu tylko i wylacznie sa tak zajebiste bo sa tak krotkie! jedynie co mogli by zrobic to przedluzyc sezony do powiedzmy chociac 16 odcinkow!

ocenił(a) serial na 9
M_Weaver

oj uwierz ze utrzymała by poziom. Dla przykładu napiszę Ci że ja pierwsze 2 sezony ogladalem odcinek po odcinku z przerwami co jakies 5 odcinków ;)

ocenił(a) serial na 8
Cinone

to nie o to chodzi, ile odcinków pod rząd oglądałeś. M_Weaver miał(a) na myśli to, że gdyby odcinek miał trwać 50min, każda postać zatraciłaby się w swojej zajebistości. Aktorzy musieliby grać dłuzej, każdą czynnośc wynonywać dłużej, żeby tylko zapełnić luki w serialu. Wdałyby sie wtedy też niepotrzebne gagi i nic nieznaczące sytuacje, które tak naprawdę nie interesowałyby nikogo. Może wpadłyby postacie, ktore by nic nie wnosiły do serialu. Kohan dobrze robi, ucina to co niepotrzebne, zostawiając samą esencję serialu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones