PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 736
ocen
7,5 10 1 28736
7,6 7
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

Finał sezonu

ocenił(a) serial na 7

Jak wrazenia po finale? Jak dla mnie to troche slaby, mialem nadzieje na jakies niebanalne, dobre zakonczenie. btw co to za facet byl w koncowce?

ocenił(a) serial na 7
danteusz

Ewidentnie brak pomysłu na zakończenie sezonu, odniosłem wrażenie że scenarzyści do końca nie wiedzieli czy będzie to ostatni sezon serialu czy też go przedłużą. Nagły przeskok w czasie - banalna metoda na pozamykanie wszystkich wątków, niestety w porównaniu do zakończenia sezonu 5 i 6 naprawdę słabo, tym bardziej szkoda że ten sezon był lepszy od dwóch poprzednich.

szyna140

no końcówka pokpili troszkę...

tez liczyłam na coś "mocniejszego:"
ale miło się oglądało sezon 7 taki powiew dawnej trawki :)

ocenił(a) serial na 9
Cpt_Pchelka

No, ale jednak porównując pierwszy sezon z np. 5, 6.. to jest kolosalna różnica :D Zrobiło się dużo poważniej pod względem łamania prawa, ale za to zabawniej :D A w siódmym fajnie, że powrócili z Heylią :) I szkoda, że w późniejszych sezonach już nie było Celii : (

ocenił(a) serial na 4
danteusz

zdecydowanie najnudniejszy finał

ocenił(a) serial na 8
elektroneuronowa

Co to za muzyćzka leci w tle ?? gdy Nancy ma laser na czole?

dejvidos

hey wie ktoś co to był za koleś na końcu, czy to Shane ją wsypał bo powiedział policjantowi że da mu to czego chce ?? i było pokazane że jest w akademii policyjnej, kurcze do bani ta końcówka, oh jak ja bym chciał jeszcze jedną serię ;(

ocenił(a) serial na 8
Jasper90

Facet który celuje z ukrycia do Nancy - jestem przekonany że to był Piter, agent DEA i mąż Nancy, którego jeszcze w Agrestic teoretycznie zabili Ormianie - momentu śmierci ani ciała nie pokazano, motyw miał jak najbardziej, a takie świetne 'suspensy' a'la zmartychwstanie wydają mi się pasować do wyeksplorowanych z pomysłów scenarzystów.

ocenił(a) serial na 8
kasztanowy_jim

mi sie raczej wydaje, że był nim mąż Nancy Esteban

kasztanowy_jim

Nie mógł być Peter bo było pokazane jak - nie pamiętam w którym sezonie - Nancy się zadawała z tym obleśnym blondynem, i scena jak zmoknięta przychodzi do niego do biura, i na koniec odcinka w tym deszczu przy jakimś kanale wypływa ciało w kurtce DEA.
A tak w ogóle to nie wiedziałam że sezon 7 się skończył i ciągle czekałam na kolejny odcinek. Szczerze - mega kiepski ten sezon, szkoda wielka....

ocenił(a) serial na 8
moniszta

Nie pamiętam tego momentu, i pewnie nie było widać, że to ciało Petera, prawda? Nadal pozostaję przy swoim typie, a zdesperowani scenarzyści, którzy nie wiedzą jak pociągnąć n-ty odcinek nieraz już tworzyli większe bzdury :)
A 7. sezon i tak chyba lepszy od poprzedniego...

kasztanowy_jim

no tak dla pewności znalazłam, sam koniec odcinka S3x7 - wypływa ciało, no ale jedyne co ma świadczyć o tym że to Peter to widoczna odznaka. Wiadomo, każdy może interpretować po swojemu, ale ja jego powrotu się nie spodziewam ;) i licze tylko że dalej będzie lepiej niż w 7. sezonie. pzdr.

ocenił(a) serial na 10
danteusz

http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2011/09/weeds-creator-jenji-kohan-someon es-out-to-kill-nancy-lot-of-season-8-possibilities.html

sezon 7 nie jest sezonem finalowym :)

MEla

ten sezon napewno był poważniejszy, sprawy rodzinnych powiązań są tu poruszone z większą uwagą na lojalność. SEzon jak dla mnie bardzo dobry, doszło dużo nowych postaci, inne wróciły-mam na myśli Heylie. A to kto na końcu strzela jest dobrą zagrywką scenarzystów. 8 sezon niech nadchodzi szybko:)

ocenił(a) serial na 9
danteusz

Ujmę to tak. Jeżeli to naprawdę był ostatni odcinek serialu, to Jenji powinna dostać postrzał w kolano.

ocenił(a) serial na 10
raval87

nie jest ostatni

ocenił(a) serial na 9
danteusz

To by był dobry finał nawet serii i bez tego wystrzału, gdzie nie wiadomo co było dalej. Taki cliffhanger mocno na siłę. No ale skoro to nie koniec i jednak pojawi się 8 sezon to o gościu w krzakach można powiedzieć tyle, że kiepsko strzela ;)

ocenił(a) serial na 9
danteusz

Czyżby zemsta za śmierć Pilar, poczekamy zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones