PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 736
ocen
7,5 10 1 28736
7,6 7
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

Patrzę i nie wierzę, co oni z tego serialu zrobili. Odcinek za odcinkiem oglądam, ale już tylko z przyzwyczajenia i niejakiej ciekawości, jak to się wszystko skończy. Ósmy sezon z Trawką ma wspólnych już tylko głównych bohaterów, (i może scenarzystę znalezionego na ulicy, który tą Trawką jest upalony) . To, co się dzieje, to dramat. Kretyńskie pomysły nic nie wnoszące do całości, głupie teksty i marne sytuacje. Chyba lepiej by było gdyby zakończyli to na siódmym sezonie i śmierci głównej bohaterki, bo zamiast zamykać wątki i jakoś to z sensem układać, mamy Modę na sukces i ogólną papkę.

ocenił(a) serial na 8
Pawcio_5

Zgodzę się z tobą, wcześniej odcinek zleciał raz dwa,teraz co chwila spoglądam na czas i nie mogę się końca doczekać.
Bardziej mnie męczy niż bawi ale jestem ciekaw jak się skończy.

ocenił(a) serial na 9
marcinj1910

może dlatego, że inne odcinki trwały po 20 parę minut a finałowy ponad 50 ?

ocenił(a) serial na 8
Pawcio_5

Zdaje się, że najbliższy finał sezonu będzie końcem serialu, więc tyle dobrego.

Pawcio_5

Faktycznie mogli skończyć na siódmym. "Kretyńskie pomysły nic nie wnoszące do całości, głupie teksty i marne sytuacje". Zgadzam się choć ciągle jest wiele tekstów które mnie bawi :)

Scorpix

no to ja bede pierwsza osoba ktora sie z Toba nie zgodzi. Ogladam Weedsy od poczatku i o ile musze przyznac ze myslalam ze nie uda mi sie przebrnac przez 6/7 sezon (chyba 6-ty i 7my, ten z meksykancami i kiedy byla w ciazy) tak dzieki obecnemu sezonowi odzyskalam nadzieje.Moda na sukces to byla wlasnie w tamtych sezonach i nie mialy one nic wspolnego z trawka :P Osmy sezon oczywiscie nie jest tak dobry jak pierwsze sezony ale moim zdaniem nie jest zly. Jest w nim duzo Douga a to juz najwiekszy plus. No i watek Shane'a tez mi sie podoba. Z czystym sumieniem moge powiedziec ze to dalej jeden z najlepszych seriali jakie ogladalam :D

ocenił(a) serial na 8
visena

to chyba niewiele ich ogladalas:)

biszek

oj uwierz mi ogladalam ich dosyc duzo :)

ocenił(a) serial na 9
visena

Pozwolę sobie poprzeć twoje zdanie :-) Kocham ten serial, podobnie jak kochałem GnW i bardzo żałuję, że to już koniec :-(

ocenił(a) serial na 6
Pawcio_5

8x11 dobrze przypomniał jaki ten serial był na początku i dobitnie potwierdza, że ósma seria ma z tym niewiele wspólnego. Dobrze, że pod koniec wrócili do korzeni - może choć zamkną serial z dawną klasą.

Chociaż przyznam, że siódma seria była całkiem porządna. Niestety szósta i obecna mocno naruszyły dobre zdanie o Weeds.

Pawcio_5

życie, karma czy jak kto woli dopadła wreszcie nanc. Każdy ma tęczę swoich powodów, każdy żyje tak jak może...nie tak jak nam mówią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones