PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 736
ocen
7,5 10 1 28736
7,6 7
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka
ocenił(a) serial na 8
grzesiekpl3

Zgadza się. Dużo podobieństw jest między tymi serialami ale musze przyznać, że Breaking Bad jest po prostu lepszy. Jeśli spodobał ci sie BB to mysle, że możesz zacząć ogladać Trawke i sie nie zawiedziesz. Możesz spodziewać trochę wiecej humoru co jest plusem.

grzesiekpl3

Pierwsze sezony są ok, natomiast to jest bardziej komediowy serial, BB to typowy dramat. Moim zdaniem BB dużo lepszy serial (ogólnie dla mnie BB to numer 1).

ocenił(a) serial na 8
grzesiekpl3

Weeds jak sama nazwa wskazuje o trawce - POLECAM
Beaking bad - metamfetamina , polecam ale mniej niz WEEDS

ocenił(a) serial na 10
grzesiekpl3

Inny klimat. Trawka to komedia, czarna, ale boki zrywać. I wybitny soundtrack. BB zbyt mnie przygnębia, choć chylę czoła i czekam lepszego nastroju, żeby go w końcu obejrzeć.

ocenił(a) serial na 8
grzesiekpl3

pierwsze 3 sezony weeds sa fajne, ale potem mocno nuda zaczyna wiac, po 5 sezonie przestalem to ogladac

grzesiekpl3

Witajcie :) ludzie nie porównuje się dwóch tak dobrych seriali bo to sensu nie ma , oba są świetne i choć założenie fabuły podobne , to jednak dwie różne sprawy są . "Trawka" była pierwsza i chwała jej za to , mimo słabszych ostatnich sezonów dalej trzyma poziom i napięcie , choć już wiadomo muszą scenarzyści wymyślać coraz więcej nowych wątków , które jak widać niektórych nudzą . Za to BB odkryłem bardzo nie dawno i połknąłem wszystkie 4 sezony w kilka dni , więc to dobra miara jakości serialu , wkręca , dużo się dzieje , wiele śmiechowych sytuacji , no i pomysł ciekawy . Jednak i tak wybieram weeds :) i gorąco polecam

ocenił(a) serial na 8
grzesiekpl3

BB jest cięższe, Trawka spoko, ale to zdecydowanie nie te klimaty

ocenił(a) serial na 10
grzesiekpl3

Zacznijmy od tego że BB to kryminał, akcja, dramat, a trawka to komedia-kryminalna, dramat. Tego tak nie porównasz.

ocenił(a) serial na 4
grzesiekpl3

BB a Weeds to niebo a ziemia. BB jest doskonałym przykładem kunsztu aktorskiego oraz ciekawej i dopracowanej fabuły. Natomiast Weeds jest tak nieznośnie infantylne, stereotypowe no i głupie przede wszystkim, że ledwo dotrwałam do końca pierwszego odcinka. Rozczarowanie. Breaking Bad miażdży Weeds nawet nie zauwazajac tego jak przechodzi, a ta mała Trawka gdzieś mu się tam nawinie pod piętę. :P

homilka

Trawke juz sobie odpuscilem bo znalazlem w koncu serial porownywalny do poziomu breaking bad czyli american horror story,naprawde dobry.

użytkownik usunięty
grzesiekpl3

American Horror Story przy Breaking Bad nawet nie leżał. Gdzie Rzym a gdzie Krym?

ocenił(a) serial na 7

No Rzym to we Włoszech, a Krym chyba na Ukrainie. Mam nadzieję, że pomogłem.

Fakt, BB to oczywiście dużo większy kaliber niż AHS czy Weeds, co nie znaczy, że tamte seriale są jakieś słabe. Przyjemnie się je ogląda.

ocenił(a) serial na 5
grzesiekpl3

Nie, pierwsze sezony są niezłe. Kręcą go nadal a serial od jakiegoś czasu jest słaby.

grzesiekpl3

Wg mnie pierwsze 4 sezony super,
5 i 6 trzeba przebąkać.. ale tez jest parę miłych chwil - dla których warto obejrzeć
7 i 8 powtórka z rozrywki wraca na swój dawny poziom :)

BB typowy dramat
Weeds - komedia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones