PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 728
ocen
7,5 10 1 28728
7,6 7
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

Tak jak w temacie. Ostatnio jak oglądam jakiś film lub serial z USA to jest on o żydach. Zaczyna
mnie to już troche denerwowac...

ocenił(a) serial na 7
adamm80

Twoja wypowiedź trochę nie na poziomie. To tak jakby zarzucić czarnym że są w każdym amerykańskim filmie.

lubcza

akurat ja się z adammem zgadzam. I co gorsze jest tutaj pokazany kontrast między chrzescijanami a zydami. Zobaczcie sobie np. chocby w trawce. Chrzescijanie przedstawiani sa jako debile (patrz sezon 3 jak idą po krzyz i jakies dziwne obrzedy robią, co swoja droga pokazuje jakimi pajacami sa tworcy skoro mysla ze katolicy naprawde tak robia) a zydzi jako ci mądrzy i fajni (no ale na szczescie tworcy pomysleli by im tez chociaz troche dokopac na przyklad cytat ojca andy'ego kiedy mowi ze wszystko co nie zydowskie ma gdzies) ale koniec koncow wniosek sie nasuwa ze zydzi sa bardziej "cool"...

Poza tym serial jest świetny ale baaardzo wkurza mnie lewicowa propaganda. Jechanie po Bushu (conajmniej jakby Obama był lepszy...), po katolicyzmie (juz wspominalem), propagowanie eutanazji (ale tutaj przynajmniej pojawila sie baaardzo wazna scena rozmowy Shane'a z tym ojcem Andy'ego kiedy wskazal Shane'owi kabel i powiedzial, że wystarczy go wyciągnąć i starsza pani umrze. "WYSTARCZY TYLKO TYLE" i w tym momencie Shane się wycofał mówiąc, że nie może. Naprawdę jedna z lepszych niekomediowych scen w serialu) propagowanie tych zielonych idiotów czyli globalnego ocieplenia, propagowanie gejostwa (chociaz temu co pomagal rozprowadzac ziolo ten wizerunek pasowal ale jak ogladalem młodziutką Isabelle jak sie caluje z jakas mloda chinką to walnąłem facepalma przed ekranem)

Powiem szczerze ze podobna sytuacja miala miejsce w swietnym serialu SFU. Wszystko fajne ale lewicowa propaganda była wręcz okropna.

UWAGA, jeśli ktoś ma zamiar mi odpowiadać proszę podawac przyklady jedynie do 4 sezonu :D Zadnych spoilerów :D

ocenił(a) serial na 8
blablacz515

a kto niby rzadzi w hollywood jak nie wezowe plemie?dlatego jest ich pelno i pomimo tego iz sa najbardziej destrukcyjna nacja zawsze beda pokazani jako ci najbardziej cool

adamm80

może dlatego że tam w usa jest naprawdę dużo żydów, a prawdziwych katolików jest mało, są chrześcijanie ale głównie protestanci. i nie żebym był jakimś antysemitą ale nawet w polsce jest tego multum najgorsze że oni nami rządzą i potem się dziw że polskie fabryki sprzedawane są dla zagranicznych koncernów. już podczas wojny było setki przypadków kiedy żyd wydawał np polaków którzy go ukrywali przed hitlerowcami bo tamci obiecali takiemu majątek. ale chociaż też mi się to nie podoba to niestety nie mogę mieć do nich pretensji że akurat siedzą w usa, obsadzili się na najważniejszych stanowiskach i trzymają władzę, bo tak jak ktoś napisał już wyżej to tak jakbyś miał pretensje że murzyni tam w filmach grają

maly_leju

to nie prawda że jest dużo żydów oni po prostu głośno krzyczą i się lubią pokazywać no i siać propagandę to jak mały piesek co głośno szczeka

Lansują tych przygłupów i beztalencia w swoich filmach i serialach

adamm80

niestety tego ściera od groma co gorsza manifestują swoje żydostwo jak geje orientację

adamm80

tutaj znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie
http://www.youtube.com/watch?v=Ksuvu_KYWo4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones