PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 736
ocen
7,5 10 1 28736
7,6 7
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

Po co oglądacie Weeds skoro tak Was drażni ten serial??? Nie zal Wam czasu marnować? Po prostu nie oglądajcie go więcej a nie chrzanicie ze nie życzycie sobie 8 serii. Niektórym ten serial się podoba i chyba mają prawo do tego by go oglądać. Nie każdy jest nastolatkiem i uwielbia filmy typu American Pie... Aż oczy bolą jak się czyta niektorych z Was.

ocenił(a) serial na 9
AniulkiM

Dokładnie!

ocenił(a) serial na 5
AniulkiM

O daj spokój, lubie kończyć to co zacząłem, z resztą serial mnie wciągnął, co nie znaczy wcale, że uważam go za dobry. To znaczy źle się wyraziłem, pierwsze sezony serialu były nprawdę bardzo dobre, no ale ostatni był tak denny, że z większym zaangażowaniem oglądam Trudne Sprawy, akcja była ciągnięta na siłe, kolejne sezony nie mają sensu, jeżeli zostanie zrobiony jeszcze jeden sezon to podejrzewam, że jedynie dla kasy.

deagle56

Mnie najbardziej wciągnęły pierwsze trzy sezony Weeds, później było troszkę gorzej, teraz zaczęłam oglądać siódmy sezon i zobaczymy co z tego wyjdzie...

ewelina09179200

A będzie 8 sezon?

ocenił(a) serial na 7
liverpool

Serial zpaowiadał sie naprawde nieźle 1 i 2 sezon był naprawde fajny, a poźniej coraz gorzej, Nancy sie pieprzy jak prostytutka tyle że za ziele. W 4 sezonie juz jej zapłacili za pokazanie cyckow, pewnie w piatym już pokaze cipke co mnie wcale nie zaskoczy a z checia zobacze. Ale jednak drażni mnie to że z niej taka dupodajka. Z każdym kolejnym sezonem jest coraz gorzej. Poprzedni serial jaki ogladałem to "Ekipa" i w ogóle mnie nie znudził , tylko pozostał niedosyt że tak szybko sie skończył. POzdrawiam

jurasldz

Mogę ci zdradzić że potem dalej daje za zielsko, nawet babkom :D
Swoją droga ta aktorka całkiem niezła jak na swój wiek!

ocenił(a) serial na 7
liverpool

To szmata hahah... no ale tego też można było sie spodziewać;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones