PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 727
ocen
7,5 10 1 28727
7,6 7
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

nic nie robie tylko siedze i ogladam ten serial palac mary jane
nie moge przestac, nawet do pracy przestalem chodzic piedole

lucky_bastard

Dobrze robisz, życzę powodzenia na dalszej drodze.

ocenił(a) serial na 7
Exotico

mialem dzien przerwy, ale jade dalej wlasnie koncze 5 sezon

lucky_bastard

Jak dobrniesz do końca to pisz - pogadamy.

ocenił(a) serial na 9
lucky_bastard

hahaha odpal Breaking Bad to się przerzucisz na amfetamine skoro taki podatny jesteś :D :D :D :)))))))))))))))))))

ocenił(a) serial na 7
martakowalska1985

widzialem oczywiscie, oni tam mete gotowali

ocenił(a) serial na 8
martakowalska1985

oglądaj dokładnie, bo to jest metaamfetamina

ocenił(a) serial na 9
Eryk1980

WoW...dzięki za wyedukowanie mnie .. pfff :D

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 9
karczewk

aha ...

ocenił(a) serial na 8
martakowalska1985

Nie ma sprawy, gbybyś znów coś przeoczyła to daj znać a wyedukuję Cię jeszcze raz ;)

ocenił(a) serial na 9
Eryk1980

dziękuję :D od dziś w razie wątpliwości i niezrozumienia tematu zawsze będę pisać :D :D

Eryk1980

Raczej metamfetamina, przez jedno ,,a", więc jak chcesz kogoś jak to ty nazwałaeś ,,edukować", to najlepiej sam się najpierw wyedukuj. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Alexa000

I po co się wtrącasz? Pewnie nie masz nic innego do roboty w swoim nudnym życiu i zajmujesz się korektą komentarzy. Gdybyś miała choć trochę poczucia humoru i oleju w głowie to nie napisałabyś tak płytkiego komentarzu.

Eryk1980

po ch. Wy się w ogóle kłócicie o takie pierdy? :D przeczytajcie sobie, uczestnicy tej żałosnej wymiany komentarzy, co wy spłodziliście i ile moglibyście zrobić fajnych rzeczy w czasie, w którym gotowaliście się jak meta Heisenberga, szykując ripostę na nadchodzącą kosę ;)

Eryk1980

Hah, śmieszek z Ciebie. Zwracać uwagę komuś to wolno, ale Tobie już nie, bo urażony.

Eryk1980

Podbijam Arielle.
I jeszcze drugi kwiatek: płytkiego komentarza a nie "płytkiego komentarzu"..
- odmiana przez przypadki też się kłania.
To tak a propos edukacji :))

Ale to już chyba wiesz, bo 5 lat minęło.
Liczę na to, że jednak masz trochę dystansu do siebie.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Eryk1980

Sam się mądrzysz koleś Eryk1980 a nawet nie wiesz jak to się poprawnie pisze? Nie metaamfetamina tylko k...rwa metamfetamina od angielskiego słowa Methamphetamin, czaisz MET do ch...ja i to jest bardzo ważne, bo jak się chcesz wymądrzać to powinieneś to wiedzieć. Jak słyszę tą niepoprawną wymowę i pisownię w TV czy choćby tu to mnie czyści... zapamiętaj raz na zawsze METAMFETAMINA. Nie czepiaj się koleś Eryk1980 kolegi martakowalska1985 bo on dobrze wiedział (cwaniaku co nie może poprawnie napisać nazwy metamfetamina) to, że właśnie o metę chodziło, tylko ujął to skrótowo i kolokwialnie bo speed może znaczyć i amfetaminę i metamfetaminę, a po drugie to amfetamina i metamfetamina to są siostry bliźniaczki które mają bardzo, ale to bardzo zbliżony profil działania z tym że metamfetamina działa silniej i przez to też jest nazywana brzydszą siostrą mety.

lucky_bastard

jezeli bys palil to napewno nie nazwalbys tego cpaniem.

ocenił(a) serial na 7
kamilo210696

to tylko polskie slowo, janusz. kogo to obchodzi?

lucky_bastard

no tak ale nie cpanie tylko jaranie :)

użytkownik usunięty
kamilo210696

To ciekawe, są tacy, którzy twierdzą, że picie piwa to nie jest picie alkoholu (mowa o piwie z alko, nie o piwie 0,0%). Niektórzy uznają, że marihuana ... nie uzależnia. Cóż - świat i fw jest pełen "ekspertów", dla nich fakty nie mają znaczenia - oni z zasady wiedzą najlepiej. Jak to śpiewał Kazik "Bill Clinton palił trawę, ale się nie zaciągał" = nie palił w wersji ekspertów od palenia.

kamilo210696

dokladnie, lipa jakas caly ten temat.

ocenił(a) serial na 9
lucky_bastard

głupia prowokacja

ocenił(a) serial na 7
lolexX123

lol tak trudno uwierzyc ze ogladalem ten serial przez jakies 3 sezony bedac na haju? teraz mi sie juz znudzilo, nie moge przebrnac przez 7 sezon

lucky_bastard

marihuanen se wczykiwac bedo gimby je*ane -.-

ocenił(a) serial na 7
Mr_Krytyk

Bosze nie zrozumialam przez pierwsze 3 razy czytania

quandzia

sarkazm taki,

Ale widze ze ty tez z boszem tez niezle pojechalas

ocenił(a) serial na 8
lucky_bastard

Prosze nie róbcie takiej złej reklamy wspaniałym środkom orzeźwiającym:) THC kluczem otwierającym umysł a meta i feta to syf i trucizna. (mowie to jako chemik)

ocenił(a) serial na 7
Jabolak

myslalem, ze zachece tym kilka osob

lucky_bastard

Tym tematem zachęciłeś mnie do tego serialu. Obejrzałem 2 odcinki i teraz sam sobie wstrzykuję marihuaen. Wielkie dzięki

lucky_bastard

Hahahaha, zakończenie twojej wypowiedzi bezcenne :D Tylko mam pytanie "A dlaczego? A po co to komu? A komu to potrzebne?" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones