PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 741
ocen
7,5 10 1 28741
7,5 8
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

mam pytanie jestem na etapie 5 ezonu jakiś 10 odcinek i mnie zaczyna juz coraz bardziej nudzic ten serial, 4 pierwsze sezony naprawdę świetne a ten piąty....jak dla mnie nuda. strasznie denerwuje mnie to że nansy zwiazała się z estebanem przez to zrobiło się tak troszeczkę banalnie. i mam pytanie do tych którzy ogladali juz ten sezon co bedzie dalej czy nasy będzie żyła sobie szczśliwie dalej z estebanem? i czy będzie się działo coś ciekawego? bo nie wiem czy dalej oglądać czy przejść do sezonu 6 i troszkę sobie ominąć. może napiszcie krótkie steszczenie 5 sezonu co działo się po ich ślubie.

ocenił(a) serial na 8
madzia07_2

yyy... sezon 5 ma 13 odcinkow, czyli zostało ci 3 odcinki, jeżeli chcesz teraz przejść od razu do 6 sezonu to gratuluję pomysłu...
ps. koncowka 5. wymiata

Bad_Santa

nie wiem czy na 10 skończyłam na ślubie estebana i nansy, a tylko pytam się czy oni nadal będa razem

ocenił(a) serial na 6
madzia07_2

nie będzie im dane szczęśliwe życie razem

method_2

I bardzo dobrze... ekhem..
Andy <3

Cpt_Pchelka

Dla mnie Weeds jest o wiele ciekawsza, śmieszna, lepsza od sezonu 3. Szczerze powiedziawszy pierwsze dwa sezony były lekko nudnawe. Dopiero od końca 3 sezonu poznałem tę Trawkę, którą lubie ;) W pierwszych dwóch sezonach strasznie na nerwy działał mi Silas, ale teraz jest już ok. Pzdr.

Sneaky_Outsider

Ja obejrzałam na razie 4 sezoy i jestem w połowie 5tego :)
i do tej pory nie zawiodłam się na żadnym :)
Weeds jest boskie :)

i jak już wspominałam:
<3 Andy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones