PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190890}

Trawka

Weeds
7,5 28 736
ocen
7,5 10 1 28736
7,6 7
ocen krytyków
Trawka
powrót do forum serialu Trawka

s8 e12 i e13

ocenił(a) serial na 5

Tymi dwoma ostatnimi odcinkami jestem bardzo rooooozczaaaarooooowaaany.
Liczyłem, że zakończenie będzie lepsze, ale było "słabo".
Dzieciaki wyglądały już na dojrzałych ludzi Silas wdg treści w filmie miał 24 lata jeszcze w e11, od e12 była ukazana przyszłość co się działo po paru latach, jak można było zauwazyć minęło koło 15 lat (nie pamiętam ile minęło dokładnie bo skończyłe serial pare dni temu, ale podczas oglądania wiedziałem), co za tym idzie? Silas miał blisko 40 co oznacza, że Nancy i cała reszta "starszej ekipy" powinni być grubo starsi, a oni nic ich nie po starzyli, co najwyżej Nancy dodali na fryz 2 szare pasemka.
Mogli zadbać o to by postarzyć cała ekipe w filmie, a nie, że Silas wyglądał tylko nie co starzej niż wcześniej, Shane nic starszy tylko doczepili wąsy, Megan nie zmieniła się nic, a Nancy i reszte troszeczke postarzyli (jakby minął rok).
Pod tym względem rozczarowali mnie bo w tych 2 odcinkach była mega niezgodność- fuszerka.

ocenił(a) serial na 5
kowal1528

Mylisz się, między odcinkiem 10 a 11 i 12 nie minęło 15 lat tylko jakieś 6. Stevie miał w 10 odcinku jakieś 7 lat, a bar micwa odbywa się na 13 urodziny.

ocenił(a) serial na 5
cava22

Co nie zmienia tego, ze postacie postarzyli nie wprost proporcjonalnie do innych :P i to trasznie raziło po oczach ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones