PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484761}

Treme

7,7 1 425
ocen
7,7 10 1 1425
Treme
powrót do forum serialu Treme

3 sezon zamowiony

ocenił(a) serial na 9

Swietna wiadomosc, ze w zalewie komercyjnego gowna i kasowania dobrych lecz slabo ogladanych seriali bedziemy mogli dalej sledzic losy muzykow z nowego orleanu. Oby treme, boardwalk empire i game of thrones uchowalo sie az do momentu gdy ich tworcy zdecyduja sie na domkniecie i zakonczenie calej historii.

ocenił(a) serial na 10
danteusz

Naprawdę bardzo się cieszę z tej wiadomości. Już się bałem o przyszłe losy tego tytułu. Ale na HBO można jednak liczyć (choć miewali już wpadki kasując szybko Rzym, Carnivale, czy Tell Me You Love Me).

ocenił(a) serial na 8
danteusz

Świetnie. Zwłaszcza, że obecny sezon jest rewelacyjny.

ocenił(a) serial na 10
Jascha

To prawda. Widzę, że idą odrobinkę w stronę tego, co znamy z "The Wire" - eskalacja przemocy i bezradna policja etc. Poza tym jeden z najlepszych jak dotąd numerów czyli Janette ze szklaneczką Sazeraca. ;-)

ocenił(a) serial na 8
snoopy

Cudowna scena. Tylko trochę mi szkoda, że straciliśmy przez to szefa Enrico "Listen to your fish" Brulard'a. Gość był niesamowity.

W ogóle ten sezon to zonk dla mnie straszny. Myślałem - kurde o czym tu robić serial. Katrina była, minęła. A tu dopiero się okazuje, że paradoksalnie jeszcze bardziej dramatyczny serial zrobili. Świetna ta gra interesów przy odbudowie Nowego Orleanu (bogaci dalej się bogacą, a poszkodowanym zwykłym ludziom kij w oko). Aż się krew w żyłach gotuje.

Polecam recenzje Larrego (wie o czym mówi, bo jest z NOLA) - http://www.youtube.com/watch?v=-aSZeLH4ZPA (w tym odcinku świetnie wytłumaczył jak wiele kontrowersji budziła kwestia odbudowy NO). Poza tym zaczął robić recenzje odcinków.

PS. Bonusik ode mnie: http://www.youtube.com/watch?v=C266mNf_riY (piosenka z ostatnich credits'ów - cudo!)

Na prawdę zakochałem się w muzyce i klimacie NO. Zawsze lubiłem bluesowo-funkowe klimaty, ale to jest wyjątkowe. Trzeba będzie zacząć ściągać płyty przez Amazon.

A Simon potwierdza klasę. Facet z (pozornie by zdawało się) niczego, wyczarował kolejne arcydzieło. "Bravo, maestro!"

Kajam się - 1. sezon mnie nie zachwycił - 6/10 było (był po prostu ok, ale sam już nie wiem - może musiałbym jeszcze raz przetrawić go na spokojnie). Ten jest niesamowity i wciąga jak cholera!!!

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
Jascha

Mnie od razu spasowały te klimaty. A muzykę z serialu też muszę gdzieś zdobyć.

Dzięki za link do Larry'ego - niezły koleś. Na pewno będę tam od czasu do czasu zaglądał.

Ja mam malutką fazę na NO, gdy w liceum czytałem powieści Anne Rice (a zwłaszcza The Witching Hour i jej kolejne części). U Simona jest mniej magii ;-) ale za to więcej realizmu, "mięsa" i tak zwanego życia. Jak dla mnie - rewelacja.

danteusz

Serial zacząłem oglądać tylko ze względu na produkcję HBO, które ubóstwiam wręcz w kwestii serialów. NO, blues, funk, Indianie - to nie moje klimaty, ale nie mogłem przejsć obojetnie obok serialu tak pełnego zaangażowania i świetnego. Magiczna dla mnie scena - gdy w s1 Indianie wychodzili z tego zniszczonego baru - to było coś!!!
Gorąco polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones