PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598313}

Triumf miłości

Triunfo del Amor
7,3 2 813
ocen
7,3 10 1 2813
Triumf miłości
powrót do forum serialu Triumf miłości

Co sądzicie o Osvaldzie i jego hmmm...powrocie do życia??? Po tym odcinku juz mnie chyba nic nie zdziwi w TDA.

ocenił(a) serial na 4
cocco03

Dla mię był po prostu szok najlepsza scena jaka widziałem w tej teli i ten odcinek chyba już nie będzie takiej super sceny jeszcze raz szok.

cocco03

Cud

cocco03

Wiadomo , że ta telka to jeden wielki absurd, więc takie sytuacje mnie już nie dziwią.

cocco03

To była śmierć kliniczna, zdarza się.

cocco03

Najlepsza była reakcja lekarzy, którzy jak gdyby nigdy nic , patrzyli i cierpliwie poczekali aż cała rodzinka sobie wszystko wyjaśni, porozmawia itd. Nie było w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to ,że człowiek właśnie zmartwychwstał im na stole hahaha...

devilll2305

mistrzostwo świata, ja się tutaj nakręcam nakręcam, ale tak sobie myślę że to niemozliwe, żeby jedna z głównych postaci umarła xD no i bum, nagle oprzytomniał jak gdyby nigdy nic, rozumiem..zdarza się, ale to było tak sztuczne, że miałam niezłą polewkę z tej sceny :p zmiażdżyła wszystkie inne, co to w ogóle miało być :p

estrella93RBD

Dla mnie to nie było takie oczywiste, mówiło się, że Osvalda mogą usunąć z TDA. I nawet tak się stało, gdyż nie było go w finałowym odcinku.

jagodajulia

A co takiego aktor zrobił, że reżyserzy chcieli się go pozbyć z serialu? Bo to już drugi taki komentarz, w którym mówi się, że aktor coś niefajnego zrobił za planem.

cocco03

Hahah, nie powinnam się śmiać z takich scen, ale niestety nie wytrzymałam, to było żałosne. Facet juz przykryty prześcieradłem, kondolencje sobie wszyscy składają, a on nagle hop. I w świetnym nastroju, rozmawia, kojarzy, siedzi... no bez przesady.

Camilla3

Jak to zobaczyłam to myślałam, że skonam :D Ale Osvaldo jest w ogóle chłop nie do zdarcia. Bije sie z Guillermo, dwa razy postrzelony, zawał, a on się trzyma jak dwudziestolatek. ;)

cocco03

Dokładnie, i ani draśnięcia po nim nie widać ;)

Camilla3

Osvaldo to drugi Schwarzeneger:)

cocco03

To jeszcze nie wszystko na co go stać :D
Niestety zostanie zdetronizowany przez młodszego ;)

jagodajulia

No to będzie zabawa :D

cocco03

Ahhh ten Osvaldo, waleczny człowiek.... ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones