PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598313}

Triumf miłości

Triunfo del Amor
7,4 2 816
ocen
7,4 10 1 2816
Triumf miłości
powrót do forum serialu Triumf miłości

Ale z kazdym odcinkiem ten serial jest coraz gorszy... Dotrwałam do 60 i dałam sobie spokoj, dialogi są takie płytkie jakby je 13latek pisał... Porażkaaaa ....

ocenił(a) serial na 2
nunax4

Ja dotrwałam do 75. Nie wykluczam, że wrócę do oglądania za jakieś 60-70 odcinków.
Póki co wolę oglądać "Mi Pecado". Uważam, że fabuła jest o wiele ciekawsza, postać grana przez Maite ma jakiś charakter, no i nie ma wiecznie płaczącego Levy'ego.

anita368

tak szczerze to ja to oglądam z przyzwyczajenia, nie z ciekawości.
A co do "Mi Pecado" to zgadzam się w 100% z anita368:
wreszcie naprawdę ciekawa fabuła i tak naprawdę dopiero w przedostatnim odcinku widzowie mogli dowiedziec się, dlaczego tak naprawdę Rosario tak traktowała swoją córkę.

lucre

to było świetne!!!
Obejrzałam ost 10 odc a tak to tylko sporadycznie. Przedostatni odc mnie zamurował!
A TDA Skończyłam na jakimś 60 może 55??
ost oglądam tylko milosc i przeznaczenie i ta telenowelka skonczy sie moze w styczniu a moze w lutym:) a zaczela sie we wrzesniu. Z kolei TDA wyemitowali przed wakacjami i skonczy sie pozniej niz wspomniana przeze mnie telenowela masakra jakaś !!!! Jak można tak długo ciągnąć telenowele??:/
A czy jest lepsza od CCEA. Ja czuje jakby to byla powtorka;/ W końcu coś łączy te telenowele... producent?? Jak ktoś wie lepiej to niech mnie poprawi

Princesska0512

Producent raczej nie, bo CCEA było Nathalię żony Salvadora, a nie TDA było Mejií (czy jak to się odmienia).
Ja nie zgadzam się, że TDA i CCEA są do siebie podobne, Leyrroni grają i tu i tu, ale mimo, że niektóre wątki są podobne(sierota, ma bogatych rodziców itp) to wg mnie te telki są różne mają nawet inny klimat.

jagodajulia

juz mam scenarzystka jest ta sama

Princesska0512

zaraz cos pomieszałam...;/ musze poszukac dokładniej albo wyrwać świat seriali w którym to czytałam

Princesska0512

W ŚS czasem jest napisana nieprawda. Kupiłam raz, w tym tygodniu i już nie kupię. Interesujący mnie artykuł miał 2 strony, z czego połowa to zdjęcia. Niczego się nie dowiedziałam, oprócz tego, co wiedziałam.

Z tego, co chyba kojarzę to CCEA było adaptacją powieści Delli Fiallo, znanej scenarzystki, a scenariusz do telki Cristal (później jeszcze było EPDA), której poniekąd remakiem jest TDA napisała Fiallo. Mam nadzieję, że nie pomieszałam za bardzo. Jakbym kiedyś czytała o niej i przypomniała sobie tę wypowiedź i okazałoby się, że jednak coś przekręciłam, to ją poprawię ;)

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Ja kocham TDA... Ostatnimi czasu było troche nudnawo, ale teraz to sie zaczeło ( Bernarda przejeła Dom Mody Victoria, Max za kilka odcinków do wie sie o ciązy Marii , Kłótnie Alonsa z Maxem) ♥♥♥

ocenił(a) serial na 10
Love_telki

TDA lepsze, Mi pecado wogóle mi sie nie podoba

Roberta_Pardo2000

Obydwie nie umywają się do Sortilegio :D

ocenił(a) serial na 10
devilll2305

Sortilegio też mi sie nie podoba, najlepsze są TDA i CCEA

ocenił(a) serial na 10
Roberta_Pardo2000

własnie w ktorym odcinku on sie dowie o ciazy marii

anusia140

Masz na myśli w TDA, czyli w Triumfie miłości? Przecież Max już wie, że María jest w ciąży.

jagodajulia

Witam Was ponownie :) i pozdrawiam.Dawno mnie tu nie było,nawet od miesiąca albo więcej Triumfu miłości nie oglądałam.Nawet nie wiedziałam który w Polsce odcinek leci.Dzisiaj zajrzałam i się dowiedziałam że dopiero 90...obejrzałam trochę,i sobie przypomniałam,że oglądałam to-tyle że po hiszpańsku-jakieś 2 mies temu.Rany jak się to wlecze!!

JulietaV

straszna jest ta tela i tyle :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones