PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609754}

Tron: Rebelia

TRON: Uprising
7,5 821
ocen
7,5 10 1 821
Tron: Rebelia
powrót do forum serialu Tron: Rebelia

Akcja serialu rozgrywa się przed drugim filmem kinowym. Beck, młody program staje się przywódcą rewolucji w komputerowym świecie znanym jako Sieć. Jego misją jest uwolnienie domu i przyjaciół spod władzy złowieszczego CLU i jego prawej ręki, generała Teslera. Beck będzie szkolony przez samego Trona - największego wojownika w historii Sieci. Tron także będzie dla niego mentorem i przewodnikiem podczas przemiany z młodego, impulsywnego młodzieńca w mężnego i potężnego przywódcę.

Tindela

W sumie to trzecim filmem kinowym, o ile masz na myśli sequel TRON - dziedzictwo. A wiadomo czy będzie kolejna część?

Metropholis

Nie wiem ale mam taką nadzieję :D
A co do opisu to skopiowałam go z innej strony możliwe że tal był błąd <myśli> dzięki za korektę ;)

ocenił(a) serial na 7
Metropholis

Uprising dzieje się między Tronem z 1982 a Dziedzictwem, czyli drugim filmem kinowym. O trzeciej części na razie jakoś cicho.

Fasco

Co do "Uprising" to wiem, że jest to synteza TRONu i "Dziedzictwa", tyle że słyszałam coś o kolejnej części i się zastanawiam ile jeszcze trzeba czekać :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones