PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609754}

Tron: Rebelia

TRON: Uprising
7,5 821
ocen
7,5 10 1 821
Tron: Rebelia
powrót do forum serialu Tron: Rebelia

Zakończenie?

ocenił(a) serial na 8

Jestem bardzo ciekawa jak zakończą ten serial. Na razie pokazali dużo fajnych rzeczy np.bunt Clu,
co się działo z ISO, pokazali że Sieć jest wielka (inne miasta, przywódcy itp). Jednak ciekawa
jestem też co zrobią z tą całą rebelią i Tronem który w dwójce znowu był po stronie Clu. Uważam
że Beck mógłby się pojawić w sequelu, jednak to dość ryzykowne bo nie wszystkim chce się
oglądać serial i mogą nie wiedzieć o co chodzi.
A, orientuje się ktoś jak ta seria ma się do gry?

ocenił(a) serial na 7
Dochuu

Wygląda na to, że gra (Tron: Evolution) póki co nijak ma się do serialu, tzn. opowiada inną historię (CLU tworzy wirusa, który ma pomóc w eksterminacji ISO). Możliwe, że później pojawi się ten wątek, ale raczej na drugim, trzecim planie. Uprising to historia Becka i jego przyjaciół, ale najbardziej ciekawią mnie nawiązania do pełnometrażowej wersji. Epizodycznie pojawiający się CLU, Flynn, Quorra, może później Zuse? Mam nadzieję, że jakoś zawiążą się losy bohaterów serialu i filmów, bo odcinki bez tego troche tracą na klimacie. Zakończenie pewnie skupi się na tym jak Tron stał się Rinzlerem i na upadku rebelii, bo w filmie nie było słowa o Buntowniku ; )

ocenił(a) serial na 8
Fasco

właśnie,trochę szkoda,bo z góry wiadomo że Buck'owi się nie uda.Chyba że mu się uda,i sobie gdzieś tam czeka na sequel ;p No tak,ale czy na samym początku serialu Tron nie był Rinzlerem? Może Clu potem go trochę mocniej walnął w łeb? A co do gry, to w takim razie nie trzyma się niczego-w filmie było chyba pokazane jak Flynn patrzył na śmierć ISO, chyba wszyscy byli w jakimś wybuchającym budynku czy coś.

ocenił(a) serial na 7
Dochuu

W Tron:Legacy było pokazane że Tron ginie w obronie Flynna, a potem okazuje się, że CLU zmienił go w Rinzlera. W grze jest powtórzona ta scena i Tron się już po tym nie pojawia. Natomiast w Uprising na początku też jest ta sama scena, ale potem dowiadujemy się, że jednak Tron żyje, ukrywa się i walczy, więc możemy się spodziewać, że pod koniec serialu zostanie zchwytany przez CLU i zmieniony w Rinzlera i możliwe, że to on właśnie zakończy rebelię i żywot Becka. W innym przypadku będą duże niespójności między filmem, a serialem...

Co do fabuły gry - CLU potajemnie zmienia jednego z ISO w wirusa i dzięki temu ma pretekst do zniszczenia ich wszystkich, bo uważa je za potencjalnie niebezpieczne. Więc jako tako trzyma się to fabuły Legacy.

A w kolejnej części filmu możemy się spodziewać powrotu Trona, bo w Legacy, gry Rinzler, po walce z CLU, wpada do wody(?) jego światełka zmieniają się na białe, tzn. przechodzi na jasną stronę mocy :)

ocenił(a) serial na 8
Fasco

tak,ale właśnie o to mi chodzi-w pierwszych odcinkach serialu to Tron gonił Beck'a jako "ten zły" a potem mu pomagał. Więc tu jest jakaś nieścisłość bo skoro normalnie sobie niby był bad guy'em a potem już nagle nie to to jest podejrzane ;d znaczy powinno być dla Clu i całej reszty xd chyba że coś mi się pomyliło?

ocenił(a) serial na 7
Dochuu

To było tak, że Beck się zbuntował przeciw CLU, a Tron szukał właśnie swojego następcy, więc udawał, że jest jednym ze 'złych' strażników, żeby sprawdzić jego lojalność i ile może poświęcić dla rebelii. Coś jak scena w więzieniu w V for Vendetta. Beck był gotów zginąć, więc Tron uznał, że można mu zaufać i zaczął go szkolić.

ocenił(a) serial na 7
Dochuu

W 10 odcinku (Scars pt.2) jest też pokazane, jak pojmano Trona i jak uciekł i dlaczego CLU myślał, że Tron nie żyje.

ocenił(a) serial na 8
Fasco

oho! to muszę zobaczyć! zarzuciłbyś linkiem?
btw, V for Vendetta to jeden z moich ulubionych filmów ;p
teraz rozwiałeś moje wątpliwości! dzięki!

ocenił(a) serial na 7
Dochuu

Vendetta jest świetny, ale komiks duużo lepszy, polecam poszukać :)
i(usuń)itv.info/tron-uprising/

ocenił(a) serial na 8
Fasco

dzięki wielkie! na komiks popatrze w ferie ;D
jak będę mieć jakieś wątpliwości to się zgłoszę!

ocenił(a) serial na 10
Dochuu

W filmie T: Legacy, o ile się nie mylę, ani razu nie jest pokazana twarz Trona (jest tylko we wspomnieniach), więc możliwe że to jest Beck i serial zakończą tak że, prawdziwy Tron zginie, a Beck stanie po stronie CLU (oczywiście nie z własnej woli).... wpada do wody i mu się odmienia ;) i w kolejnej części filmu oficjalnie nowym "Tronem" będzie Beck.

ocenił(a) serial na 8
bocian29

łooooo
nie pomyślałam o tym
a co z dziewczyną Trona? z jedynki? nic o niej nie mówią -.-

ocenił(a) serial na 7
Dochuu

Oglądałem sobie ostatnio Dziedzictwo. W scenie, kiedy Sam spotyka ojca, Flynn mówi, że powinni poczekać, bo coś się dzieje, znikają programy, wybuchają zamieszki i można oczekiwać rewolucji. To jednoznacznie odnosi się do akcji serialu.

Co do teorii że Rinzler=Beck, to jest bardzo naciągana. Tron ginął i powstawał z martwych już tyle razy, że ostateczne uśmiercanie go jedynie bardziej zamota fabułę. Poza tym Tron pod koniec Legacy walczy z CLU, bo przypomina sobie, że był stworzony by bronić Flynna. Beck nigdy Flynna nie spotkał, więc nie było między nimi żadnej więzi. Myślę, że CLU zmusi Trona do posłuszeństwa, wyleczy jego blizny i ostatecznie serial skończy się walką Beck vs Tron. Beck upadnie, a rebelia (kumple Trona i z pewnością Page) przetrwa. :)

ocenił(a) serial na 8
Fasco

no mi takie zakończenie by pasowało ale pamiętajmy że to serial z disney xD więc raczej nikt nie zemrze -.-
"W scenie, kiedy Sam spotyka ojca, Flynn mówi, że powinni poczekać, bo coś się dzieje, znikają programy, wybuchają zamieszki i można oczekiwać rewolucji. To jednoznacznie odnosi się do akcji serialu."- tak, aczkolwiek akcja uprising dzieje się przed dziedzictwem.hmm,hmmm.kolejna rewolucja?

ocenił(a) serial na 7
Dochuu

Prawdopodobnie akcja Uprising dzieje się bezpośrednio przed Legacy, a końcówka może się nawet pokrywać z akcją filmu. Więc z jednej strony mamy wybuchające powstanie zapoczątkowane przez Becka, a z drugiej Flynna ukrywającego się na pustkowiu, który słyszy tylko pogłoski o tym, co się dzieje.

ocenił(a) serial na 8
Fasco

ale w sumie Clu zginął...po kit teraz rewolucja? ;p

ocenił(a) serial na 7
Dochuu

Teraz to już po nic, ale jakby Flynn nie ruszył dupy do portalu i nie zniszczył CLU, to zawsze byłaby jakaś alternatywa. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones