PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855927}

Truciciele z Salisbury

The Salisbury Poisonings
6,6 427
ocen
6,6 10 1 427
Truciciele z Salisbury
powrót do forum serialu Truciciele z Salisbury

Można ale nie trzeba

ocenił(a) serial na 5

Co mnie wkurza: dłużyzny: stoi i patrzy, siedzi i patrzy, leży i patrzy, jedzie i patrzy. Ech, każdy odcinek można spokojnie skrócić o 10 minut. Po drugie: oczywistość. Tak chyba najlepiej można to oddać. Zanim bohater coś zrobi, my juz wiemy co to będzie. Gdzie pójdzie, co powie, żadnego zaskoczenia. I po trzecie: rozumiem, że serial to forma uproszczona, skrót wydarzeń, ale mam wrażenie, ze wszystko jest zbyt proste: zamknijmy centrum miasta - super robimy, zróbmy to czy tamto - no jak nie jak tak. Ech, moim zdaniem szkoda. Potencjał był, ogromny plus, że wydarzenia są prawdziwe. Ale brakuje mi tu tego czegoś, co spowoduje, że powiem: fajny serial, oglądaj. Niestety mogę tylko powiedzieć: jak chcesz to ok, ale nic nie tracisz jak nie zobaczysz.

ocenił(a) serial na 9
schabolub

Faktycznie zgadzam się. Niektóre sceny są nieco wydłużone, ale jak dla mnie nadaje to charakteru i głębi. Ale akurat ciężko byłoby zmienić tutaj scenariusz lub dodać fakty, które się nie wydarzyły. Film naprawdę obrazuje to, jak wyglądało Salisbury po tym nieszczęsnym wydarzeniu. Wyglądało to przerażająco i wszyscy byliśmy w panice. Nie na codzień widzi się pełno wojska, policji i służb, pozamykane części miasta i ogólny strach. Ja daję 9, bo oglądałam to mając ciarki na rękach, powracając do wydarzeń sprzed prawie już 4 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones