PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 368
ocen
2,6 10 1 17368
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy

moim zdanie wystarczy tych serialii paradokumentalnych juz bym obejrzal sobie jakis fajny teleturniej :)

Adasko94

ale z teleturniejów nie ma takiej beki ;)

awksom

ok sa odcinki smieszne ale wiekszosc to naprawde nie chce mi sie ogladac i nie ogladam

Adasko94

ja też oglądam tylko jak naprawdę nic nie ma w telewizji, a nie mam kompa ;)

Adasko94

Dokładnie, sam o tym już myślałem. Na początku to nawet wchodziło we mnie. Przychodziłem do domu i z chęcią sobie wciągnąłem odcinek, ale teraz to już się przejadło. Z chęcią oglądałbym jakiś sensowny teleturniej typu Awantura o kasę.

setuko

tak, bo ilez mozna ogladac jak "rodzinka sie nie dogaduje" przyznam ze jak "latam" po kanalach a widze ze leci cos z typu " Trudne sprawy" do omijam i ogladam wszystko poza tym. Avantura o kase byla niezla fajnie jakby wznowili ale zadowolilbym sie jakimkolwiek teleturniejem

Adasko94

Adaśko94, Powtórki są na Polsat2 o 7:45, ale pewnie miałem na myśli, by realizowali nowe odcinki. Zgadzam się. Aktualnie nie ma kompletnie nic! Teraz jak nie trudne sprawy to programy rozrywkowe taneczne lub wokalne, a tego już dla mnie za wiele.

setuko

dokladnie, smego must be the music jest 7 edycji no ilez jeszcze mozna. Czekam na cos nowego. Tylko nie wiem kiedy sie doczekam.

Adasko94

Mnie najbardziej dziwi jednak dalsza produkcja Dance with the Stars przez Polsat. O 20 puścić ciekawy film albo właśnie teleturniej, bo TVN i inne HBO nie zawsze oferują o tej porze coś pod gust każdego to oni puścili jakiś odgrzany kotlet.

setuko

no ja sie dziwie ze dwts ma taka duza ogladalnosc choc ja czasem ogladam (bo nie mam wyjscia) powiem Ci ze najgorzej oglada sie na AXN ostatnio naliczylem okolo 5-6 reklam w ciagu jednego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones