PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 375
ocen
2,6 10 1 17375
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy
ocenił(a) serial na 1
qwerty95960

Wybacz, Rekinado jest tak złe, że aż śmieszne. Trudne sprawy mnie przerażają i zarazem smucą.

ocenił(a) serial na 1
Aldirien

Ja naprawdę nie wiem dlaczego ten banalny serial jest wciąż puszczany w telewizji i dlaczego ma osiem sezonów. Boli mnie równierz to dlaczego ma on 3,0, jak dla mnie powinien mieć najwyżej -3,0. W tym serialu nie zagrał nawet jeden PRAWDZIWY aktor!

ocenił(a) serial na 1
mikolaj_Osinski

Wiecie co, ja naprawdę nie lubię hejterować ale to co się dzieje z polską telewizją to poprostu szok! Rozumiem ktoś stworzył serial ''Trudne sprawy'', później ''Dlaczego ja'', jeszcze powstały jakieś inne takie seriale. PO CO? Jeśli są tego jacyś fani, ja nie chcę was obrażać każdy ma własny gust, ale pomyślcie, czy wolicie obejrzeć ''Trudne sprawy'' czy może jakiś prawdziwy dramat. Pomyślcie nad tym, to tylko wasz wybór. Jeśli chodzi o te podstawowe kanały, to rzeczywiście tam dużego wyboru nie ma, ale kiedy np. na polsacie leci ''Dlaczego ja'', to uwieżcie mi, że na kanale obok może być jakiś naprawde fajny film, a jak nie ma to wyłączcie telewizję i porubcie coś fajnego. Jeśli naprawdę chcecie obejżeć jakiś film czy serial, od tego są wypożyczalnie i sądzę, że w internecie też może znajdzie się coś fajnego. Z koleji, Ci co mają większy wybór programów sądzę, że np. na HBO nie lecą takie seriale. Naprawdę nie warto oglądać takie seriale. Chciałbym jeszcze podkreślic, że tym ludziom, którzy grają w tych serialach płaci się później 300, czy 500 złotych, więc chodzi mi o to, że Ci ludzie mogą zagrać w takich serialach tylko ze względu na pieniądze, a nie dlatego, że uważają ten serial za bardzo dobry. Oczywiście nie chcę tutaj nikogo osądzać. Ludzie, pokażcie, że umiemy powiedzieć stop takim serialą!

ocenił(a) serial na 1
mikolaj_Osinski

Generalnie się zgadzam z Twoją wypowiedzią, tylko Twojej ortografii mówię NIE! Poróbcie od robić nie porubcie. Obejrzeć nie obejżeć rz pisze się po APTKGBDWJ pamiętaj. Uwierzcie od wiara nie uwieżcie. Z kolei nie z koleji. ci ludzi nie Ci ludzie. Serialom nie serialą w liczbie mnogiej om - z tą lampą, tym lampom, z tą nogą, tym nogom. Stary... D:

ocenił(a) serial na 1
Aldirien

Przepraszam za błędy, poprostu byłem trochę zmęczony, i nie pisałem dokładnie. A prawdę mówiąc mam duże trudności z ortografią. Za niedługi czas przepiszę wypowiedź. Jeszcze raz przepraszam i zapamiętam lekcję.

ocenił(a) serial na 1
mikolaj_Osinski

Wiecie co, ja naprawdę nie lubię hejterować ale to co się dzieje z polską telewizją to poprostu szok! Rozumiem ktoś stworzył serial ''Trudne sprawy'', później ''Dlaczego ja'', jeszcze powstały jakieś inne takie seriale. PO CO? Jeśli są tego jacyś fani, ja nie chcę was obrażać każdy ma własny gust, ale pomyślcie, czy wolicie obejrzeć ''Trudne sprawy'' czy może jakiś prawdziwy dramat. Pomyślcie nad tym, to tylko wasz wybór. Jeśli chodzi o te podstawowe kanały, to rzeczywiście tam dużego wyboru nie ma, ale kiedy np. na polsacie leci ''Dlaczego ja'', to uwierzcie mi, że na kanale obok może być jakiś naprawde fajny film, a jak nie ma to wyłączcie telewizję i poróbcie coś fajnego. Jeśli naprawdę chcecie obejrzeć jakiś film czy serial, od tego są wypożyczalnie i sądzę, że w internecie też może znajdzie się coś fajnego. Z kolei, ci co mają większy wybór programów sądzę, że np. na HBO nie lecą takie seriale. Naprawdę nie warto oglądać takie seriale. Chciałbym jeszcze podkreślic, że tym ludziom, którzy grają w tych serialach płaci się później 300, czy 500 złotych, więc chodzi mi o to, że ci ludzie mogą zagrać w takich serialach tylko ze względu na pieniądze, a nie dlatego, że uważają ten serial za bardzo dobry. Oczywiście nie chcę tutaj nikogo osądzać. Ludzie, pokażcie, że umiemy powiedzieć stop takim serialom!
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za błędy. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones