PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3491}

Trzech plus jedna

3 + Jedna
7,1 49
ocen
7,1 10 1 49
Trzech plus jedna
powrót do forum serialu Trzech plus jedna

Oglądałam go jako nastolatka, był emitowany w TVP 1 co tydzień. Wspominam go bardzo ciepło. :) Pamiętam wesołe przygody trójki chłopaków i ich koleżanki, owej "jednej" z tytułu tego serialu. Zadziwia mnie fakt, że w necie jest tak mało danych o nim, a także to, że odtwórczyni roli dziewczyny (Jadwigi) nie zrobiła kariery, bo była wyjątkowo ładna. :szok: Kompletnie nie znam jej dalszych losów... Czy ktoś wie cokolwiek o młodych aktorach z tego serialu?

ocenił(a) serial na 7
bruce1940

Równierz go wspominam jako natolatek bardzo dobrze nie pamiętałem wogóle tytułuszukałem kilka godzin i niewielw wiem.Jeden z odcinków był nawet o skokach narciarskich. Ogółem fajny serial dla młodziezy mogliby go powtórzyć

bruce1940

Ten serial jak na 82 rok był bardzo nowoczesny. Wtedy jako nastolatek odbierałem go jak inny świat (nie byłem jeszcze w górach i to całe ich życie wydawało się takie fajne). Do tej pory pamiętam twarze dziewczyny i dwóch chłopaków. Szkoda, że go nie powtarzali. Chętnie bym sobie teraz obejrzał a nawet kupił na płycie aby dzieciaki sobie obejrzały. :)

ocenił(a) serial na 8
jacek_mp

Mam dokładnie to samo. Oglądałam go jako nastolatka i dokładnie pamiętam ich twarze oraz część przygód. :)

bruce1940

Pamięć może mnie mylić ale dziewczyna była szatynką z długimi przeważnie rozpuszczonymi włosami (trochę podobna do "Majki Skowron"). Czasami miała warkoczyki oplecionw przy głowie i takie fajne grube swetry. Z chłopaków pamiętam tego bruneta z ostrym rysami (przypominał mojego kuzyna) oraz tego z kręconymi włosami co miał zabawnie zdabingowany głos (bo to byli czesi), trzeci był szatynem i chyba rywalizował z brunetem. Ten serial obejrzałem tylko raz a zapadł mi w pamięci bardzo. Szkoda, że zaginął w archiwach.

Odchodząc od tematu, z tego czasu wspominam też serial hiszpański tytuł chyba "Błękitne wakacje" o grupie dzieciaków i starym marynarzu Chanquete. Ten serial też puszczono tylko raz ale nie był polski i to można zrozumieć, choć też szkoda.

ocenił(a) serial na 8
jacek_mp

:) Ha-ha-ha! :) Ja bym z kolei dała głowę, że dziewczyna była jasną blondynką. :) Oj, chyba jednak pamięć mnie nieco zawodzi. :) Kojarzę ich grube swetry i w ogóle ciepłą odzież, bo akcja przeważnie rozgrywała się zimą. :) Tak, przypominała nieco Majkę Skowron, którą zresztą również doskonale pamiętam. :) (przy okazji - nie miałam pojęcia, że aktor, grający Ariela, zginął tragicznie...).
Co do hiszpańskiego serialu - uwielbiałam go po prostu! Był bardzo ciekawy i miał taką ciepłą, miłą atmosferę; pamiętam starszego, brodatego rybaka i jasnowłosą malarkę. :) Piękne seriale, bez dwóch zdań! :) Pozdrawiam. :)

bruce1940

Mogła być blondynką a nawet była :) Ja wtedy miałem czarno biały telewizor i widziałem szarość. :) Ale na filmiku (czeskim) widać blond włosy: http://www.youtube.com/watch?v=FF3Tl1EG_W8 :)

ocenił(a) serial na 8
jacek_mp

Ba! Ja też na czarno-białym, wiadomo! :) A ten filmik - świetna rzecz, dzięki. :) Bardzo miło powspominać. :)

jacek_mp

Karolina Ożgo
http://serienjunkies.org/serie/die-lange-weise-spur/

czacha73

Nigdzie tego serialu nie ma. Bedzie okazja zeby go sobie odswiezyc, bo 3 lipca 2020 (Piątek) bedzie emitowany na TVP 3 Poznan, moglby ktos nagrac (nie jestem z tamtych okolic)... Moze tez za jakis czas wyemituja na jakims ogolnopolskim kanale...

ocenił(a) serial na 8
JohnnY_8

O, super, jest zatem szansa, że powtórzą go i na ogólnopolskim. :) Dzięki za info. :)

JohnnY_8

Byłoby super gdyby komuś udało się nagrać. Ja niestety też jestem z innego miejsca i nie będę miał dostępu. Ale super, że serial się znalazł. To może teraz przygotują na płycie. :)

jacek_mp

Zblizamy sie do tego terminu i widze ze juz cos sie miesza, serialu juz nie ma :/ Pewnie to byl jakis blad...
https://programtv.naziemna.info/program/audycja/3+++JEDNA

JohnnY_8

Tak wiec falszywy alarm... Szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones