PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98173}
6,6 3 240
ocen
6,6 10 1 3240
Trzy szalone zera
powrót do forum serialu Trzy szalone zera

Poszukuję serialu

ocenił(a) serial na 9

Dziś mi się przypomniało że w podobnym czasie co ,,Trzy szalone zera" leciał serial o chłopcu który miał psa.Pamietam że w jednym odcinku byli w cyrku a w następnym w lesie.Ten pies chyba miał na imię Smyk i na pewno leciał też na TVP 2.Ktos coś może kojarzy?Sam mam dwa pieseczki, które bardzo kocham i tym bardziej jest mi przykro na wspomnienie tego serialu, że nie wiem jak go odnaleźć i znowu obejrzeć nawet jeśli nie po polsku

ocenił(a) serial na 9
Brandon568

Był to serial animowany

ocenił(a) serial na 9
Brandon568

To było, że chłopiec chciał chyba w cyrku pracować, dyrektor miał córkę w wieku tego chłopaka i ona zabrała chłopaka na wycieczkę i małpa jej ukradła klucze, wypuściła zwierzaki, było zamieszanie, a dziewczyna chcąc ratować skórę okłamała ojca, że chłopak olał swoje obowiązki i piesek mu pomógł, bo pogadał z małpą i podpuścił ją, aby powtórzyła numer z kradzieżą kluczy i ta ukradła klucze dziewczynce na oczach jej ojca i chłopak i wszyscy zrozumieli, jak to było naprawdę i dziewczyna przyznała, że kłamała i musiała sprzątać za karę klatki, a chłopak z pieskiem i rodzicami oglądali za darmo przedstawienie.

ocenił(a) serial na 7
Brandon568

Cedric

ocenił(a) serial na 9
pawel997402

Przykro mi ale nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones