PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 088
ocen
7,1 10 1 150088
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

śmiech i żenada....

ocenił(a) serial na 6

Wybaczcie ale ten serial to jakaś porażka.... obejrzałem pięć odcinków i dalej nie mogę... Nie rozumiem skąd tak wysoka ocena tego "dzieła".

ocenił(a) serial na 8
LucasLuca

Obejrzyj całość i wtedy oceniaj to zrozumiesz.

ocenił(a) serial na 6
Rejst

Cieszę sie bardzo, że jestes zafascynowany owym serialem, sadząc po twojej ocenie. Jak dla mnie jest to gniot totalny, wpadajacy w nurt bezsensownych dialogów i zwrotów akacji. Myślę, że jest to dobry obraz dla nastalotek , które przeżywają pierwszą miesiączke i miota nimi mnóstwo emocji jak i rozterek. Nie musisz się zgadzać z moim zdaniem. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
LucasLuca

Szanuje twoje zdanie ale dla mnie oceniane serialu nie uwzględniając całości a jedynie pierwsze 5 odcinków jest przynajmniej dziwne. Przyznam się , że pierwsze odcinki ledwo przebolałem bo strasznie mnie nudziły . Nie mówię , że musisz koniecznie obejrzeć całość ale polecam to zrobić dla posiadania jasnego obrazu całości.

ocenił(a) serial na 6
Rejst

Pierwsze pięć odcinków zrobiło na mnie tak piorunujące wrażenie,że postanowiłem dalej nie oglądąć. Myślę, że nawet gdybym obejrzał ten serial do konćowego odcinka serii , moja ocena nie uległa by zmianie, bo jak już wspomniałem jest to obraz nędzy. Życzę miłej niedzieli. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
LucasLuca

Uszanowanko

ocenił(a) serial na 8
LucasLuca

to jak na obraz nędzy 6 to chyba wysoka ocena
lol

LucasLuca

Tylko on bardzo mocno się później zmienia. Na początku też mi się dłużył, powody były naciągane, dialogi mało ambitne itp. Akurat dość sporo osób (np moja przyjaciółka) na początku słabo go ocenia, lecz ostatnie około 5 odcinków podciągają go do góry. Końcówka bardzo rozjaśnia i tłumaczy to co się działo wcześniej. Tak jak poprzednik stwierdził - nie pisze tego, żebyś oglądnął jeszcze raz i zmienił ocenę na lepszą.

ocenił(a) serial na 6
Patianna

Obejrzałem cały pierwszy sezon, ten serial jest jak dla mnie okey , świetny montaż jak i gra aktorska, lecz nie zmienia to faktu że dialogi są słabe i infaltylne a czasem wręcz irytujące , jak powiadąją; punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Pozdrawiam.

LucasLuca

No i git. Przynajmniej zmieniłeś ocenę z "dennego" na "okej" :)
PS.Miało być - obejrzyj do końca , a nie jeszcze raz.

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 2
LucasLuca

Ja obejrzałem 3 odcinki i szczerze mówiąc nie potrzebuje więcej żeby stwierdzić że to gniot dla nastolatek.

LucasLuca

6 czyli niezły, to wysoka ocena jak na to, że według ciebie to syf. ;)

ocenił(a) serial na 6
Radek_Traczyk

Moja ocena, to nie tylko fabuła ale tez wiele innych aspektów. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones