PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 085
ocen
7,1 10 1 150085
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

61 miejsce w topce?

ocenił(a) serial na 6

??? To przez fanów Gomez, którzy dają serialowi 10, czy jak?
Serial był ok, ale nie uważam go za fenomen. A jak mi tu ktoś zaraz próbuje wyjechać "ale on niesie przesłanie" to go wyśmieję w twarz. Nie musiałam oglądać tego serialu, żeby wiedzieć o gnębieniu w szkole i ludziach z rozwaloną psychiką.
Dlaczego tak dobre seriale jak Orphan Black, Altanta nie znajdują się w topce, a taki średniak tak?

użytkownik usunięty
nadiauke

Więc wymień 60 lepszych seriali od tego :)
Gościu to nie ranking filmów, tylko seriali, których jest mało, a przynajmniej mało takich wysokich lotów, imo serial zasługuję na o wiele wyższe miejsce. Poza tym, różni ludzie, mają różne gusta, nie oceniaj innych swoją miarą, ja np. obejrzałem 5 odc. Orphan Black i dobrym serialem bym go nie nazwał.

ocenił(a) serial na 6

Nie zdołałam jeszcze obejrzeć 60 seriali, ale ze wszystkich które widziałam ten jest zdecydowanie najsłabszym ;)

ocenił(a) serial na 5
nadiauke

Jedni wystawiają dziesiątki Thirteen Reasons Why, a inni wystawiają dziesiątki takim serialom jak The Flash. Osobiście bardziej rozumiem tą pierwszą grupę ;) No, ale gusta są różne.

ocenił(a) serial na 6
Netehor

Nigdy nie zrozumiem wywlekania czyichś ocen na filmwebie. Flasha oceniałam parę lat temu, więc co to za porównanie.

ocenił(a) serial na 5
nadiauke

Sama wywlekasz ludziom jak oceniają ten serial, a uraża cię to, że ktoś wywlecze to jak Ty oceniasz jakiś inny serial?

ocenił(a) serial na 6
Netehor

Teoretycznie to ja nikomu niczego nie wywlekłam, a zapytałam skąd 61 miejsce tego serialu w TOPce.
Poza tym, drażni mnie wwlekanie ocen sprzed lat, jak z resztą wspomniałam.

ocenił(a) serial na 5
nadiauke

Piszesz, że ktoś może ocenić ten serial na '10' i od razu podejrzewasz, że skoro Selena Gomez jest producentką tego serialu to to pewnie jej fani zawyżają ocenę.
Poza tym teoretycznie nie wywlekłem tobie twojej oceny Flasha, po prostu napisałem, że skoro niektórzy oceniają Flasha na '10', to czemu inna grupa ma nie ocenić 13 powodów na '10'?

ocenił(a) serial na 10
nadiauke

Nie jestem fanką Gomez a dałam serialowi 10, bo jest naprawdę dobry i niesie ważne przesłanie najwidoczniej nie potrafisz się tego dopatrzyć.

ocenił(a) serial na 6
Delly_Lynch

" A jak mi tu ktoś zaraz próbuje wyjechać "ale on niesie przesłanie" to go wyśmieję w twarz. Nie musiałam oglądać tego serialu, żeby wiedzieć o gnębieniu w szkole i ludziach z rozwaloną psychiką."
widocznie go dopatrzyłam, o czym nawet wspomniałam w opisie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones