PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 088
ocen
7,1 10 1 150088
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

Mi się wydawało do momentu ukazania śmierci Hanny, ze ona żyje .Tylko sfingowała swoją śmierć ,a wie o tym tylko Tony(i jej pomaga ) . A kasety nagrała, żeby zobaczyć ich reakcje ,i żeby zrozumieli swoje błędy .XD

natali_7

Też miałam cichą nadzieję że ona żyje ;p,fajnie w sumie by było :)

ocenił(a) serial na 9
natali_7

Też tak myślę i wcale nie zdziwiłbym się, gdyby, jeśli powstanie drugi sezon, okazało się, że Hannah żyje. Jest po temu kilka powodów, które są wyraźnie ukazane w serialu.

natali_7

Na początku też miałam wrażenie, że tak jest, ale po obejrzeniu końcówki, nie sądzę.

ocenił(a) serial na 10
muka_20

Dokładnie tak. Twórcy dość... dosadnie pokazali koniec Hannah (tbh najmocniejsza scena w serialu i jak pani Baker wpadła do łazienki poryczałam się jak dziecko).

nnyan

Skończyłam serial wczoraj w nocy, a do tej pory mam w głowie słowa p. Baker: "She's ok...She's ok."

ocenił(a) serial na 10
muka_20

No była to zdecydowanie mocna i ciężka scena.

nnyan

Ta scena była naprawdę mocna, bardzo dobrze przemyślana z psychologicznego punktu widzenia. Dwie różne reakcje na tak straszną sytuację. Ja byłam kiedyś w podobnej sytuacji (znalazłam osobę bliską samobójstwa), osoba mi towarzysząca stanęła i powtarzała tylko "co ty robisz, co ty robisz". Nigdy byśmy nie pomyśleli, jak możemy zareagować w takiej sytuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones