PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 088
ocen
7,1 10 1 150088
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

Kiedy nie jesteś przekonana do serialu, ale wtedy jeden z bohaterów włącza Joy Division i już wiesz, że serial będzie świetny...

ocenił(a) serial na 1
Biszko_pt

Serial to kpina, która pokazuje podobno problem nastolatków '' miłosc '' to jest problem ? hnahahahahaha

damianknop1993

Pozwól, że obejrzę i sama ocenie ;) PS. Uważam, że miłość ZWŁASZCZA dla nastolatków, może być problemem.

ocenił(a) serial na 1
Biszko_pt

Problemem może być cały dzień wpatrywanie się w telefon i pisanie z chłopakiem nic więcej nie robiąc to jest problem a nie miłość której nigdy nie doświadczyli, miłość to nie tylko uczucie ale i dorosłe zachowanie.

damianknop1993

Obejrzałam na razie pięć odcinków tego serialu i "miłość" odgrywa tu jedną z najmniejszych ról.. Chyba, że wątek matki Hannah i Clay'a... ale tutaj mamy do czynienia z miłością rodzicielską.

ocenił(a) serial na 1
Biszko_pt

co Ty piszesz za bzdury, Hannah co chwile szuka bata :)

damianknop1993

co to niby ma znaczyć? Po za tym w serialu nawet nie chodzi o samą Hannah, tylko o to kto kłamie, a kto mówi prawdę, kto jest niewinny, a kto zasługuje na karę. Chyba, że po prostu chcesz znaleźć w tym serialu, jak najwięcej złych stron i inaczej go interpretujesz. To Ty piszesz bzdury.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
damianknop1993

Akurat, jak już to "ćpałam"... Sama jestem dziewczyną i wiem, co mogłoby dziewczynie sprawić przykrość. Na pewno lepiej niż ty, ot co.

ocenił(a) serial na 6
damianknop1993

ku.wa stary, zamknij się w końcu i wyjdź z tego forum, nie podobał cię serial to wporzo, ale przestań przeżywać i robić z dziewczyn dz*wki, nie masz życia czy co, że musisz tu siedzieć i prowokować?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
damianknop1993

Drogi Damianie, właśnie przeczytałam właśnie całą dyskusję na forum i oprócz postawy Hannah nie ma tu raczej mowy o samobójstwie... Zostaw więc sobie żyletki i zostaw innych w spokoju - pozwól wypowiadać się ludziom, którym serial się podobał...
A pomyśleć, że zaczęło się od Joy Division, które mnie do tej dyskusji przyciągnęło...

Biszko_pt

"Kiedy nie jesteś przekonana do serialu, ale wtedy jeden z bohaterów włącza Joy Division i już wiesz, że serial będzie świetny..." ... a potem okazuje się, ze jednak nie jest świetny i za najlepszą rzecz w tym serialu uważasz plakat JD na ścianie Alexa xD Pozdrawiam :)

Biszko_pt

joy division pakuja już gdzie tylko sie da, zeby edgy nastolatkowie ogladali, serial ssie, obejrzalam caly i stwierdzam, ze Hanka to histeryczka robiaca z igly widly, jak mialam 17lat to mial wiecej oleju w glowie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones