PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 133
oceny
7,1 10 1 150133
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

JEDYNYM POWODEM JEJ ŚMIERCI BYLA SAMOTNOŚĆ.
Owszem miała Clay'a, ale chciala miec np. koleżanki.
Do jaccuzi weszła bo nie byla zdecydowana czy popełnić samobójstwo i chciała żeby coś ją ostatecznie dobiło i doskonale wiedziała na co sie pisze idąc tam.
Wszystko co działo się w jej szkole to następstwa pewnych wydarzeń, czyli tzw. efekt śnieżnej kuli.
Chciała za wszelką cenę znaleźć kogoś na kim będzie mogła polegać, ale kazdy ją wykorzystywał i ranił, więc zaczęła myśleć o zabraniu sobie życia. Nie chciala tego zrobić ale nie mogla znieść swojej sytuacji. Chciała żeby ktoś jej pomógł. Gdyby tak nie było, nie szukałby pomocy u szkolnego psychologa.
I nie zgodze sie z tym że miala ze sobą problem, bo nie miała. Z innymi także. W sobie zaczęła szukać powodów dopiero po wszystkim.
A wy jakbyście się zachowali jakby ważna dla was osoba zostala zgwałcona? Poszlibyscie do niej i powiedzielibyście "no sorry ale kiedy Justin cie gwałcił ja siedziałam nawalona w szafie no cóż"?
Jeśli chodzi o Clay'a to nie powiedziala co do niego czuje bo chciala żeby on to zrobił pierwszy.
Ja doskonale rozumiem Hannah i jej postępowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones