PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 088
ocen
7,1 10 1 150088
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

Już w pierwszym sezonie można było przewidywać, że w ten sposób opowiedziana historia dobrze dla przyszłych sezonów się nie skończy. Mamy tytułową bohaterkę Hannę Baker, która nie żyje i której tytułowe Trzynaście Powodów zostaje rozwikłane w 1 sezonie. Wiadomo było, że serialowo aktorki nie uśmiercą, więc zastanawiałem się w jaki sposób jej obecność będą pchać na siłę w kolejnym serialu. Nie zawiodłem się głupota w stylu Hannah jako duch rozmawiający z żywymi bohaterami. Nie wiem po co mają w planach robić trzeci sezon, głupota skrajna i chyba tylko dla kasy. Tak naprawdę pierwszy sezon powinien być rozłożony na dwa i na tym ta historia powinna się zamknąć. Obawiam się, że będą to ciągnąć jeszcze kilka sezonów, gdzie Hannah będzie jednak wiecznie żywa i ciągle obecna, a inni bohaterowie już totalnie zatracą kontakt z rzeczywistością.

Pomijając postać Hannah, drugi sezon jest zwyczajnie nudny nakręcony bez polotu, coś tutaj się nie udało i hajp zgasł...

ocenił(a) serial na 5
mike__25

Nic dodać, nic ująć. Pierwszy sezon jest ciekawy, chce się włączać kolejny odcinek, ale drugi to juz typowe przeciaganie wątku, który swoją drogą został wyczerpany.

thomason1

Na pewno zacznę oglądać 3 sezon, bo jestem ciekawy jak ta farsa dalej się potoczy i co głupiego znowu wymyślą, lecz pewnie całości nie dotrwam ;)

ocenił(a) serial na 8
mike__25

"Nie zawiodłem się głupota w stylu Hannah jako duch rozmawiający z żywymi bohaterami."

W sumie po tym zdaniu nie ma co dalej czytać Twojego użalania się nad tym serialem. Bo opowiadasz, rzeczy których nie było w filmie, więc przy tym ich nie zrozumiałeś.

illpadrino

Jakich to rzeczy rzekomo nie było w serialu, o których pisałem?

ocenił(a) serial na 10
mike__25

Chodzi chyba o to że Hannah nie była duchem tylko była w głowie Cleya a gdy Clay wreszcie pogodził sie z jej śmiercią w kościele to odeszła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones