PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 175
ocen
7,1 10 1 150175
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

Prymitywny

ocenił(a) serial na 4

Obejrzałam do 8 odc, dalej nie dam rady. Przypomina mi 'Szkołę' na TVN, w najlepszym wypadku High School Musical. Nie dam rady przełknąć prymitywnych postaci, prymitywnych dialogów i wyolbrzymionych problemów tej dziewczyny, które nie odbiegają od przeciętnej nastolatki. Nie rozumiem tak wysokich ocen. Serial się dłuży, ludzie zachowują się jak w podstawówce, dzieciaki rozpieszczone, puste i płytkie. Ciężko się to ogląda, rozczarowanie.

winterplanet

No, ale to, że bohaterowie zachowują się niedojrzale to akurat plus, bo akcja dzieje się w szkole a bohaterowie są nastolatkami. A w tym wieku się wyolbrzymia problemy, normalne. Nie oczekiwałeś chyba, że nastolatkowie będą się zachowywać odpowiedzialnie? Oczywiście niektóre zachowania były zbyt naiwne nawet na nastolatków, ale w sumie tylko jeden taki moment przychodzi mi do głowy.

winterplanet

Słusznie, Amerykanie po prostu nie mają pomysłu na życie... U nas pewien Bartek jak miał 17 lat to już pracował w biurze poselskim i to był dopiero początek tego jak zaczął profesjonalnie grać na emocjach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones