PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 175
ocen
7,1 10 1 150175
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów
ocenił(a) serial na 5
marcin_lendzion

"STOIC"?

amfre

Stoic (2009) - Film inspirowany jest wydarzeniami, które miały miejsce w 2006 roku. Trzech mężczyzn zostało aresztowanych za drobne przestępstwa. Zostali umieszczeni w celi z innym mężczyzną, nad którym przez kolejne 10 godzin znęcali się brutalnie, torturując go i gwałcąc, a na koniec powiesili go pozorując samobójstwo. Film zrealizowany jest w formie zeznań współwięźniów, którzy opowiadają o tym, jak doszło do tragedii.

ocenił(a) serial na 5
suicune90

Dzięki, dodaję do obejrzenia.

amfre

No nie wiem czy to jest dobry pomysł ;)

ocenił(a) serial na 5
suicune90

Wszystko już widziałem w okresie zajawki na kino grozy ;-)

ocenił(a) serial na 5
suicune90

tak było

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

z 30 cm weszło i to bez nawilżenia!

ocenił(a) serial na 5
Daroo_3

XD ten twój czarny humor

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

Weź, scena szokująca, ale konsekwencje durne (bo żadne), więc się śmieje ze tego :P

ocenił(a) serial na 5
Daroo_3

może w 3 sezonie będą jakieś konsekwencje dla baseballistów w końcu

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

pewnie nikt nie zauwazyl ze ma ogromna plame krwi na spodniach, nie mowiac o pojsciu do szpitala (a wtedy tez policja by sie o tym dowiedziala). scena calkowicie bezsensowna i nie mająca wpływu na nic. pokazana chyba tylko zeby zaszokować.

ocenił(a) serial na 5
Daroo_3

no ale potem była scena tej niedoszłej strzelaniny czyli była jakaś zależność przyczynowo skutkowa potem a może on napchał sobie papieru toaletowego w tyłek żeby nie było widać nie wiadomo

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

To było oczywiste, że nie dojdzie do tej strzelaniny :D Poza tym wystarczyło go pobicie, żeby mu znowu puściły nerwy. Nie trzeba byłoby go gwałcić mopem.
Gdyby sobie napchał papieru to by dziwnie wyglądał. Poza tym co? Monty przebił mu jelito grube (patrząc na kąt i ile mu wepchnął nie możliwe, żeby tylko mu sam odbyt uszkodził), a potem mógł normalnie siedzieć, a krwi leciało mu mniej niż podczas okresu u kobiet? Nie mówiąc o tym, że samo mu się to zagoiło? xD

ocenił(a) serial na 8
Daroo_3

Już nie wspomnę o tym, że głową przywalił w umywalkę tak mocno, że już samo to powinno spowodować jakieś trwałe uszkodzenia. Po gwałcie byłam pewna, że chłopak umrze.. A tu sobie lata jakby nigdy nic.. Strasznie mnie wymęczył ten 2 sezon, ale ta scena to już samo dno..

ocenił(a) serial na 8
Dorisska13

A no fakt, jeszcze była umywalka. Przecież po takim jebnięciu to by PRZYNAJMNIEJ stracił przytomność i miał wstrząśnienie mózgu. Możliwe też pęknięcie czaszki. Scena była szokująca, ale po paru chwilach zamiast szoku przychodzi uczucie żenacji. A będzie jeszcze 3 sezon...

Daroo_3

Swoją drogą, 'genialna' przewrotność męsko-męskich gwałtów:
"- Ty pedale!"
<wsadza drugiemu facetowi kij w d*pę>

ocenił(a) serial na 6
Chemiczny

Gdzieś czytałam, że chodzi o zdominowanie i upokorzenia osoby, którą się gwałci, więc można to zrobić zarówno jakimś przedmiotem, jak i własnym, tym w spodniach. Tak czy inaczej w ogóle nie rozumiem tego toku myślenia i dla mnie nie trzyma się to kupy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones