PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 088
ocen
7,1 10 1 150088
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

WTF??

ocenił(a) serial na 4

*Hannah i Clay prawie uprawiają seks*
Hannah: Onie!! Przestań!!
Clay:Przepraszam! Myślałem że jest okej!
Hannah:Nie jest! Idź sobie!
Clay:Hannah ale co się stało??
Hannah:wypierdalaj!!
Clay:Ale Hannah!!
Hannah: Wyjdź z tego pomieszczenia!!
Clay:Hannah proszę cię!!
Hannah: WYPIERDALAJ!!!!
*Clay wychodzi*
Hannah na taśmie: Dlaczego to zrobiłeś Clay??? Dlaczego wyszedłeś?? Przecież chciałam żebyś został!!
*jebut jako 11 taśma*

Ja: aha

ocenił(a) serial na 8
Leacher

generalnie nie ogarniam niektórych powodów hannah. Serio.

ocenił(a) serial na 4
maaajenka

ja też nie, ta dziewczyna była chora. Nie potrafiła w ogóle wyciągać wniosków. Zmarnowałem kilka godzin życia na ten serial :/

ocenił(a) serial na 8
Leacher

ja uważam, że serial przedstawia w sposób mega drastyczny życie młodzieży w stanach. Ich szkoły, kult sportowców, wyraźny podział: punki, kujony, alieny, sportowcy, popularne dziewczyny itd, itd. Pokazuje, że każdemu można przypiąć łatkę, że każdego można zranić, wykorzystać itd. To na mnie zrobiło wrażenie, że, chociaż na pewno przejaskrawione i wyolbrzymione, to te problemy jednak istnieją. Sam w sobie pomysł na serial i książkę fajny, jednak realizacja, wybranie powodów, to jak główny bohater zamiast obejrzeć to się miotał i wypytywał wszystkich, motywy postępowań Hannah i jej sposób myślenia, no nie przekonało mnie to. Starałam się usprawiedliwić ich zachowanie wiekiem, ale jednak przy ogólnym rozrachunku wypada to blado.

ocenił(a) serial na 4
maaajenka

racja, pomysł fajny, wykonanie do dupy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones