PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 088
ocen
7,1 10 1 150088
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

długi dzień, noc

ocenił(a) serial na 7

obejrzałem wszystkie 13 odcinków w jeden dzień, jest 5:48 nad ranem, trochę to trwało, ale było warto, bo serial jest świetny! ;)

ocenił(a) serial na 8
boberas13

Szanuję, ja mimo, że zazwyczaj szybko oglądam seriale, to ten wyjątkowo oglądałam tydzień.

boberas13

Też jeden dzień. Ciężko mi się oglądało, nie dlatego, że uważam serial za zły - wręcz przeciwnie. Kiedyś spotkała mnie część rzeczy, która spotkała Hannę i trudno patrzyło mi się na to samo na ekranie.

Co uważasz o pokazaniu sceny samobójstwa? Spotykam się z opinią, że to było niepotrzebne, wręcz epatowanie sensacją przez producentów. Nie zgadzam się z tym. Moim zdaniem tak, to było szokujące, ale pokazało przy tym, że zabicie się nie jest takie łatwe i bezbolesne. Hannah była przerażona i spanikowana, gdzieś ulotniła się jej pewność w zamiarze zabicia się.

ocenił(a) serial na 10
boberas13

Ja też się uwinąłem z z obejrzeniem całości, choć zajęło mi to trochę dłużej. Ale podzielam Twoje zdanie, warto było. Cały czas mam to w głowie, czasem nie mogę się skupić, bo tak wszedł mi w pamięć, jakoś zżyłem się z tymi bohaterami. Świetna produkcja!

ocenił(a) serial na 8
boberas13

gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki ?

ocenił(a) serial na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones