Trzynaście powodów
powrót do forum 1 sezonu

Jak to możliwe, że facet pozwala na gwałt na swojej kobiecie i jeszcze próbuje jej wmówić, że do niczego nie doszło i cały sezon stara się zatuszować sprawę? Przecież to nienormalne ... ja rozumiem, że „nawalił” tego dnia, w którym się to stało, ale powinien jak najszybciej pomóc Jesice, przecież podobno tak bardzo ją kochał ...

ocenił(a) serial na 5
Kejti131

Też nie potrafię zrozumieć jego działania. Wytłumaczenie w postaci jego relacji z Brycem (mógł u niego mieszkać, pomagał mu) + jego popularność jakoś mi nie wystarczają. Gdy na imprezie zostały zamknięte drzwi, to ani się nie dobijał, ani nie poszedł po kogoś, no cokolwiek... Wiadomo, co działo się w środku, a on tylko płakał...

Kejti131

Zgadzam się w 100%. W ogóle dla mnie Justin jest jedną z najmniej lubianych przeze mnie postaci z serialu i kompletnie nie rozumiem i nie podzielam tego powszechnego uwielbienia dla tej postaci

Kejti131

Mi się osobiście wątek z tą relacją z Brycem podobał. Wydaje mi się, że to tak: Justin nie zaznał nigdy ciepła rodzinnego, był popularny, ale wstydził się jaki jest biedny i nieraz nie miał co jeść i Bryce nie tylko dal mu jedzenie czy kase ale też zrozumienie i to, że to byl ich sekret. Natomiast Bryce miał skłonności socjopatyczne. Moim zdaniem wykorzystywał sytuacje Justina, by ten zawsze był mu coś dłużny. Myślę, że wiedzal tez, że Justin chętnie wejdzie w relacje zależna i patologiczną, bo tak działała jego psychika jako skrzywdzonego dziecka. W momencie gwałtu Bryce postawił go pod ścianą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones